Subotica-trans -- slike

Autor autobusi.org, Prosinac 23, 2007, 10:29:35

Suboticanin

Citat: Tomek  u Prosinac 07, 2009, 14:17:23
Kako to da su MAN-ovi žuti? Jel to donacija Japana?
Ovakav je kupljen.Subotica trans još nije dobio ni jedan autobus kao donaciju.Svi autobusi su kupljeni novi iz sopstvenih sredstava.:)

aaaaa

Citat: Suboticanin  u Prosinac 07, 2009, 14:23:19
Citat: Tomek  u Prosinac 07, 2009, 14:17:23
Kako to da su MAN-ovi žuti? Jel to donacija Japana?
Ovakav je kupljen.Subotica trans još nije dobio ni jedan autobus kao donaciju.Svi autobusi su kupljeni novi iz sopstvenih sredstava.:)

žuta boja je sada standardna MAN-ova boja osim ako kupac ne zahtjeva drugaciju boju. MAN-ovi su žuti i u Beogradu i u Sarajevu i u Mostaru i u mnogo drugih gradova

ZvonkoKG

Meni se ovaj suboticki man jako dopada  ;D

Suboticanin

Trebao bi da se provozaš sa njim.Kao lađa je.

ZvonkoKG

Citat: Suboticanin  u Prosinac 07, 2009, 18:13:25
Trebao bi da se provozaš sa njim.Kao lađa je.
nadam se da cu imati prilike  :D

Suboticanin

Bio bi mi drag gost,prijatelju.

sboy

Evo ukratko odgovora otkud nama zuti MAN???Gradsko Saobracajno preduzece iz Sarajeva je narucila 10 MAN-ova za gradski prevoz,medjutim posto je kupovina bila na lizing,to preduzece je banki uspelo da donekle otplati 9 komada,a za desetog nisu imali sredstava,te ga je banka dala na prodaju za neverovatnih 30.000 eura jeftinije,nego sto je cena za novog,a inace ovaj MAN je 2008 godiste,sto je,tako reci,bus polovan i zato je cena spustena,iako on nije vozen,sem sto je dosao iz Turske do sarajeva i od Sarajeva do Beograda i posle u Suboticu.Uglavnom,dobro smo prosli u kupovini ovog busa i svega toga ne bih bilo da zamenik direktora nije na netu video da se MAN prodaje po neverovatnoj ceni,naravno za kes,te su ga odmah i bez razmisljanja rezervisali...jedino je malo neobicno za nas vozni park sto je zut.pa se malo izdvaja od ostalih buseva.inace je ok bus za gradsku voznju,zamerka mu je sto nema klimu i webasto,ali koliko para,toliko i muzike ;)

Suboticanin

Od kada beogradski Sejari prodaje polovne autobuse?Mada sam video,da je ponovo objavljen tender za kupovinu jednog solo gradskog autobusa.Nadam se,da će ovaj put to biti niskopodni autobus :)

sboy

Nije ovo prvi put da kupujemo polovan MAN-ov autobus,naime pre ovog zutog je kupljen 2006 godine,polovan sivi MAN,garazni broj 6 sa oko predjenih 200.000km,koji je sada na Horgosu,tako da je sve moguce uzeti od "Sejari"-ja...Sto se tice solo gradskog autobusa,trebalo bi da bude Mercedes-Conecto,sa rampama za invalide,ali o tom,potom...videcemo sta ce od svega toga da bude.Posle njega bi trebao da stigne i jedan polovni visoko turisticki autobus,mislim da ce biti neki Neoplan,ali i to je pod znakom pitanja.

Suboticanin

Čuo sam za taj Neoplan.To bi bilo čisto bacanje para.Su-trans bi izgubio jako puno kupovinom tog autobusa.Bolje da uzmu opet neki Neobus,kao što je G.Br.12.

Suboticanin

IK-201,G.Br.100 na liniji 1/a

Suboticanin

IK-201,G.Br.95 na liniji 16

Suboticanin

IK-103,G.Br.68 na liniji 3


MAN Lion's Classic,G.Br.71 na liniji 16

ZvonkoKG

Super slike kao i do sada a vidim i kolovozi su prohodni  ;)

Suboticanin

Hvala na pohvali.:)
A što se kolovoza tiče,Vojput radi svoje.