Gradska i prigradska stajališta 2

Autor kico101, Studeni 21, 2007, 22:01:20

mivano

Citat: nina6011990  u Lipanj 29, 2011, 21:53:06
U ulici koja ide od Novog lista prema Čandekovoj na ugibalištima se pojavile table s natpisom 2A
Danas su dvojica u radnim odijelima zalijepili naljepnicu za 2a u ulici Nikole Tesle.

kico101

Na stajalištu Z.Kučića III, pomalo raste nova kućica.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

celicana

#197
Citat: kico101  u Lipanj 30, 2011, 21:52:46
Na stajalištu Z.Kučića III, pomalo raste nova kućica.
Poštovani Kico 101 ti si me na ovoj temi nakon ispravka krivih naziva stajališta na moju inicijativu od strane Autotroleja u ulici Z. Kučića (numeracije) koliko me pamćenje služi u svom postu od prije nekoliko mjeseci obavijestio da je potpuno uništena čekaona stajališta Z. KUČIĆA I ,a ne Z. Kučića III. Da se radi o stajalištu Z. KUČIĆA I  ,a ne o Z. Kučića III uvjerio sam se i osobno vozeći se linijom 7.Provjeri na stranici 13 ove teme svoj post od 21.02.2011. 

Berlingo

Skinuto s onih sramotnih stranica mog mjesnog odbora.

Nova čekaona na Diračju

Rijeka, 12. srpnja 2011.
Danas je postavljena nova autobusna čekaona na stajalištu autobusa Diračje. Zbog izmjene trase prometa autobusa linije 2 u smjeru grada stanovnici zapadnog dijela Zameta nisu imali čekaonu, a sada  mogu napokon autobus čekati ispod nadstrešnice.

Prve ljetne kiše pokazat će njenu potrebu postavljanja.

Shole


Berlingo

Ovu smo imali. Nalazi se ispod Morcica u smjeru grada. No bila je bez ove cekaone.



Berlingo

Prosao sam danas nakon dugo vremena ul. Rikarda Bencica, valjda prvi puta ove godine. Nisam imao gdje stati pa bi slikao tu sramotu. Takve tabele za oznaku linije koja tu stoji ovaj grad jos nije vidio. E pa sad vec imam drugi plan. Prvom prilikom cu otici tamo, slikati i onda je sprejom zasarati!

Berlingo

Evo bjede i sramote! Ma nije problem, brzo ce ona biti zasarana!




Berlingo

Mislim da imamo novu cekaonu u gradu, jer ja se ne sjecam da je tu ikad bila. Slucajno sam uhvatio i reklamu za jedan od boljih rostilja u gradu, nemojte mi zamjeriti. ;)



Shole

Ubi me, al ja nemogu zaključit jel ovo smjer prema gradu ili prema Krnjevu ?  (da ne rečem ZAMETU jer se to nesmije na ovom forumu)

Berlingo

Ma sto bi te ubio zemljace? ;) Popne se trojka na semafor s Novom cestom, skrene ljevo i evo ugibalista. A iza ledja joj je korekcija sestice.
Ovo zadnje necu komentirati.

Shole

I tamo je postavljena čekaonica!?.  A za koga da mi je znati !?!?!?  Koliko ih samo ima po gradu kud i kamo važnijih, a mi postavljamo nadstrešnicu pri kraju Krnjeva u "A" smjeru!!!  O bože, daj mi snage da si ne prerežem žile

tramvajac 92

U Zagrebu je ipak bolje: Kod nas je postavljena čekaonica na stanici koju ne koristi ni jedna linija, a ovakvih bisera ima koliko ti srce želi..

ikar

Citat: Shole  u Srpanj 31, 2011, 01:43:49
I tamo je postavljena čekaonica!?.  A za koga da mi je znati !?!?!?  Koliko ih samo ima po gradu kud i kamo važnijih, a mi postavljamo nadstrešnicu pri kraju Krnjeva u "A" smjeru!!!  O bože, daj mi snage da si ne prerežem žile

Još bolje je da nasuprotna prema gradu nema čekaonicu ;)

Lion

Citat: ikar  u Srpanj 31, 2011, 15:27:10
Još bolje je da nasuprotna prema gradu nema čekaonicu ;)

Postavljena je odmah poslije ove i u suprotnom smjeru čekaonica, fotografija je malo starija očito, još dok su trajali radovi na prvoj.  :P
A nekad se čak zna i naći koji rijedak putnik na ovoj stanici u smjeru Grbaca, najčešće netko tko presjeda sa 6, ali takvi su rijetki, pogotovo sad kad nema škole.  ;)
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!