Prevoz Putnika, Zavidovići

Autor tamlover, Siječanj 14, 2008, 20:38:08

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

fifi

Citat: tamlover  u Listopad 20, 2008, 19:50:17
BRAVO BRAVO za fotke!
tamlover hvala ti,bit ce jos slika kada ugrabim vremena a vjerojatno cak i sutra da ce jos koja bit ovdje

transturist

I mene lijepe uspomene vezu za ovog zutog citylinera. U njemu sam putovao za Spaniju nekada davno. Nadam se da ga jos vozi vozac Bijelic.

ahmoo

Citat: transturist  u Listopad 20, 2008, 21:12:39
I mene lijepe uspomene vezu za ovog zutog citylinera. U njemu sam putovao za Spaniju nekada davno. Nadam se da ga jos vozi vozac Bijelic.
Da da...Bjelic Enver jos vozi ovog Citylinera, on i jos onaj ja mislim da ga zovu Hadzija...nazalost neznam njegovo puno ime i prezime  :-[ Mozda to kolega fifi zna...
:D :) :D ;)

fifi

Citat: ahmoo  u Listopad 20, 2008, 21:41:20
Citat: transturist  u Listopad 20, 2008, 21:12:39
I mene lijepe uspomene vezu za ovog zutog citylinera. U njemu sam putovao za Spaniju nekada davno. Nadam se da ga jos vozi vozac Bijelic.
Da da...Bjelic Enver jos vozi ovog Citylinera, on i jos onaj ja mislim da ga zovu Hadzija...nazalost neznam njegovo puno ime i prezime  :-[ Mozda to kolega fifi zna...
Ahmo i ja samo znam da ga zovu Hadzija

ahmoo

Citat: fifi  u Listopad 20, 2008, 21:43:52
Citat: ahmoo  u Listopad 20, 2008, 21:41:20
Citat: transturist  u Listopad 20, 2008, 21:12:39
I mene lijepe uspomene vezu za ovog zutog citylinera. U njemu sam putovao za Spaniju nekada davno. Nadam se da ga jos vozi vozac Bijelic.
Da da...Bjelic Enver jos vozi ovog Citylinera, on i jos onaj ja mislim da ga zovu Hadzija...nazalost neznam njegovo puno ime i prezime  :-[ Mozda to kolega fifi zna...
Ahmo i ja samo znam da ga zovu Hadzija
Ajd pokusacemo nekako i to da saznamo...
:D :) :D ;)

fifi


transturist

Ja mislim da se zove Asif, a vi provjerite jos jedanput.

fifi


fifi


fifi


fifi


fifi

Evo za mog prijatelja Ahmu al ga nisam uspjeo izbliza uhvatit ali ne brini Ahmo bit ce ubrzo i izbliza  ;) ;) ;) ;)


fifi


fifi