Nabavke novih autobusa (1)

Autor Ivan, Siječanj 18, 2008, 12:53:17

421

Što država ima s internom (re)numeracijom?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

545

Gdje su proizvedeni ovi autobusi?

MAN truck bus

Češka? Ako se ona u Italiji zatvorila ja mislim Češka. byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

545

Bože dragi smiluj se......

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Ivan

#695
Lijepi autobusi ali zaista totalno promašeni za ZET, i sadašnji visoki prigradski školski u biti prikladni za linije od ±50 km su višak, školskih ne fali i trebalo je kupovati i povoljni i spretni Crossway LE da se može koristiti izvan školske funkcije jer ZET ima prigradske linije do 33 km za što se danas svuda kupuju LE-i, visokopodni je u tom dometu totalno zastarjelo razmišljanje a možda i skuplje jer Crossway LE je zaista jako povoljan.

Sve u svemu nagledat ćemo ih se na neprikladnim funkcijama s obzirom na manjak u voznom parku, vraća nam se kaos 2008.  ::|


Numeracija je definitivno amaterski kaos i opet ćemo gledati premještanja i rekao bih za par godina skoro sigurno objedinjavanja ovako malih serija u istom pogonu kad istekne leasing, pa će biti opet serija modela bez poveznice u brojevima, no što je tu je, bolje je ne nervirati se oko toga.


btw ne znam zašto se zgražate češkoj proizvodnji, i MAN se radi u Poljskoj, nemojte opet prodavati zadrte fore kako samo švapsko valja.

545


Ivan

Crossway je baziran na Karosi 900 i zato se radi u Češkoj.

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

545

Citat: Ivan  u Svibanj 08, 2017, 21:41:39
Crossway je baziran na Karosi 900 i zato se radi u Češkoj.
Totalno s*anje.. Još ako Urbanway dodje iz Češke onda je to s*anje na kvadrat.

sniff

A kaj fali novim Urbanwayima ?


545

Citat: sniff  u Svibanj 08, 2017, 21:49:20
A kaj fali novim Urbanwayima ?
Urbanway za Rijeku je proizveden u FRA. I kažu da su malo bolji od Citelisa koji su iz Češke.
Naglasak je na Češku a ne na Urbanway..
Sumnjiva mi je ta Češka..

421

OMG!
Da otvoriš link ne bi postavljao ovakva pitanja!
Nakon raspada IRISBUSA, u Vysoké Mýto  se rade niskopodni i prigradski autobusi zbog kapaciteta tvornice, a tek djelimično radi veza s Karosom.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

545

Citat: 421  u Svibanj 08, 2017, 21:57:51
OMG!
Da otvoriš link ne bi postavljao ovakva pitanja!
Nakon raspada IRISBUSA, u Vysoké Mýto  se rade niskopodni i prigradski autobusi zbog kapaciteta tvornice, a tek djelimično radi veza s Karosom.
Jesam, za zakašnjenjem 👍