6 autobusa žena - preneseno

Autor zlikowszky, Siječanj 18, 2008, 17:41:20

zlikowszky

Ovo je fotopis prenesen sa starog foruma.

Pozdrav.
Proteklog sam vikenda bio na dvodnevnom seminaru za učitelje i profesore engleskog jezika osnovnih škola koji je održan u Zadru. Moram reći da je ovo bila rijetka prilika da budem okružen s toliko žena. Naime od 6 buseva ljudi, bilo nas je tek 11 muških. Imalo se kaj za vidjet, ljudi moji. :P ;D

Evo voznog parka:
Eurobus AV120. Ovo je mostarska verzija i jedan od posljednjih napravljenih. Prva mu je registracija 12 mjesec 2002. a do dana našeg putovanja ima milion kilometara a kvarova skoro pa ništa. Interesantno je da je ovaj bus (bivši Croatiatrans) podvaljen. Naime iz Zlatara su išli po motore i šasije za 10 buseva u Švedsku i dostavili ih u Mostar. Po isporuci montiranih buseva, vozač je skužio da u nekim busevima nije 420 HP motor kakav je dobavljen u Švedskoj, već je ugrađen 380 HP. Balkanska posla. Bus je udoban i kaže šofer da mu Berghof nije ni do koljena. Vozio je oba i često ide u Pariz.


Slijedi poznanik iz Zaboka. On je vozio zagrebačku ekipu i natjeravao se s dolje navedenim.


Iz Dugog Sela stigel Darojković, samo nisam doznal odkud je vozil ekipu. Naganjal se po autocesti s gore navedenim.


Još jedan Zagorec, ali nije vozio nikoga od učitelja, tek se zatekao na hotelskom parkiralištu. Drugi dan je nestao već ujutro.



Dubrovčane je dolifral poznanik s ovdašnjih stranica, a čini mi se da sam ga i jedno vrijeme viđao u Zagorju, čak je vozio Presečkove linije KR-ZG. Ne znam koji je bio deal..


Za kraj, jedan domaći, Setra lokalnog prijevoznika koja je samo prenoćila na parkiralištu.


Bila su tu još tri busa. Čazmatrans Setra 315 GT i Neoplan cityliner, Čazmatrans Vukovar MAN Lion's Star (bijeli) no njih nisam uhvatio jer kad su dofurali ekipu odma su se razbježali, a pojavili se tek pred odlazak. Tad su pak bili zaparkirani da nikak nisam mogel dobiti dobru fotku, pa nisam ni škljocal.

Ajd bok.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

tamlover

Još da nam veliš ko je pobedil - Setra ili Mečka?
Super fotke.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

zlikowszky

Joj, ne zmislim se već...
E, da! Sad kak je već prošlo dosta vremena, onaj Tourismo KR tablica više nije u Herc-Tours. Promijenio je vlasnika pa je sad kod FB Tours, Krapinske Toplice
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tomek

A i VIA tours je nedavno prodao svog Travega...

miky

Dubrovčane je dolifral poznanik s ovdašnjih stranica, a čini mi se da sam ga i jedno vrijeme viđao u Zagorju, čak je vozio Presečkove linije KR-ZG. Ne znam koji je bio deal..


Libertasov Isuzu je vozio liniju KR-ZG za vrijeme dok je navodno bio na servisu, pa su Presečki prijavljivali probni đir, a u stvari su vozili komercijalnu liniju...
Vozač bio u ZG sa drugim Isuzuom i sreo ga pa nazvao u garažu da pita koji je kolega u ZG sa drugim i tako ovi dole skontali što ovaj radi, ali nisu ništa prijavljivali nego šute kao kurve, a sad su za vrijeme prezentacije bili u KR, a po završetku su labali na kleti od gosp. Presečkoga....

zlikowszky

Citat: Tomek  u Siječanj 19, 2008, 18:26:04
A i VIA tours je nedavno prodao svog Travega...
KAAAAJ??? To mi je pak prvi glas. Si siguran?
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

zlikowszky

Citat: miky  u Siječanj 19, 2008, 20:32:12
a sad su za vrijeme prezentacije bili u KR, a po završetku su labali na kleti od gosp. Presečkoga....

Eto tako ti je to kod nas. Ruka ruku mije. Nema te stvari koja se kod klijeti nemre riješiti. ;D ;D
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

viatours

Via Tours demantira prodaju bilo kakvih autobusa, nego se sprema u kupnju više kvalitetnih autobusa.


zlikowszky

Citat: viatours  u Siječanj 28, 2008, 11:17:29
Via Tours demantira prodaju bilo kakvih autobusa, nego se sprema u kupnju više kvalitetnih autobusa.


He, he he he.... ;D ;D ;D
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....