Vozni park i novosti

Autor shef, Siječanj 20, 2008, 15:23:48

tramvajac 92

A imaš li možda registraciju?

Kristian01

#76
Jako se slabo vidi na slici.... cini mi se da je ??-707-IJ , ali nagadam
Ako ga vidim ponovo zapamtiti cu je :D

peron24

Ako mu tablica završava na IJ onda nije iz Zadra,u ZD su tablice su abecednim redom došle do GK

Michelin

ciji je, ne znam, al od liburnije nije...

Tomek

Vlasnik je Antonio turs Sibenik, a registracije su mu ZD707GL. Graf i Stift 240M12. Viden prije par dana u Bibinju

Kristian01

#80
Hvala na odgovoru :D !!!!

Paško

Mala nadopuna tablici voznog parka. Vaš MAZ je model MAZ-103. ;)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Westin


Kristian01

Nemogu vjerovati da su rashodovali sve O307-mice koje su milijun puta bolje od ovih raspadajucih O305 koji voze gradom, a cak i na sela....

peron24

TAM 331 A 119 VT gbr.873 dobio nove tablice ZD 309 GI (ex. ZD 358 H).

Šteta za O307-ice,pokazalo se da su izdržljivije od O305-ica,uz dobro i redovno održavanje mogu trajati i tridesetak godina,a najviše me čudi što su u Liburniji rashodovali Steyre iz Varaždina.Ima ih dosta u Šibeniku i dobro služe u prigradskom prometu.

Shole

Pretpostavljam da su 307-mice bile u bolje stanju jer su vozile prigrad, vjerovatno stalno sa istim šoferima koji su vodili računima o njima.  U gradu je ipak donekle drugačija priča.

Paško

Najvjerojatnije. Nema tu baš neke razlike. Mi u Splitu imamo 3 O305 i 2 O307 i ovi prvi se dosta bolje drže, makar je jedan iz 1979., a u Njemačkoj još ima živih i jednih i drugih. Sve su to odlični i izdržljivi autobusi kad ih se dobro održava.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Michelin

bili su pretruli, neisplativo za restauraciju, tako da su isli u rashod...


Kristian01

Danas sam pricao s jednim vozacem i rekao je da bi trebala sljedeci tjedan doci 2 nova autobusa (pretpostavljam Mercedesa), sad oce li doci viti ce mo  ;D

Zadarsko dite

Citat: Kristian01  u Studeni 26, 2011, 19:28:38
Danas sam pricao s jednim vozacem i rekao je da bi trebala sljedeci tjedan doci 2 nova autobusa (pretpostavljam Mercedesa), sad oce li doci viti ce mo  ;D

Taj je prika vec duze van posla kad ne zna za garazni 400 registracije ZD 208 GS