KIM, Klokotnica

Autor lav, Veljača 05, 2008, 14:32:19

mate

Danas na liniji Zivinice - Velenje


doBUS

Jeli bilo putnika za Velenje

mate

O303 jucer na posebnoj voznji


mate

I danas 303 na liniji Gracanica - Ljubljana



kako sam primjetio po vremenu slikanja, to je linija sto ju je Eurotour (SI) vozi, vjerojatno ima vise polazaka sada, pa onda i KIM vozi

damir fido

Legenda i dalje vozi,prije 3 dana u Tuzli.



mate

Kimove Setre na vanrednoj voznji

1



2



3


damir fido

Tuzla-Doboj sa prirucnom klimom.



evo jos  prije 20-tak dana.





evo jos jednom ona Setra 140 iz druge pozicije.







Silja TZ

#53
Evo Kimove Princeze  ;D Prema slici odlično posluju autobus poprilično je pun.. relacija Tuzla-Doboj  :)

Vozac buducnosti . :)

mate

Standardno za Sloveniju


mate

Jetliner (199-A-235) danas oko 17 h na ulasku u Hrvatsku



Prvo sam cak pomislio da je ovaj bio na liniji za Sloveniju, ali je rijec ipak o posebnoj voznji

damir fido


jesrib

#57
čudi me kako mogu sa ovakim busevima da konkuriraju Bosnaexspres Doboj-jug na slovenskim linijama,momci treba polako pomladiti vozni park ili prepustite kooperantu nek izvodi linije, oni bar imaju izvanredne buseve (kooperantu u sloveniji je Eurotour iz N.Mesta)
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

bluesky

Citat: jesrib  u Svibanj 28, 2012, 20:01:44
čudi me kako mogu sa ovakim busevima da konkuriraju Bosnaexspres Doboj-jug na slovenskim linijama,momci treba polako pomladiti vozni park ili prepustite kooperantu nek izvodi linije, oni bar imaju izvanredne buseve (kooperantu u sloveniji je Eurotour iz N.Mesta)

Šta fali ovom busu, bas je odlican , unutrasnjost perfektna, nedavno kupili sivu 215HD isto tako super ocuvana,unutrasnjost extra ne cuje se kad ide cestom, a imaju i onog 0340..jest malo tuzno pogledat cime voze, ali eto blizu je i Slovenija mogu izdrzat :D.

mate

4.8 na vanrednoj voznji