Črnja Tours - razno

Autor Tomek, Studeni 22, 2007, 23:17:58

Scarface

Danas u Novoj Gradiški na liniji  Frankfurt Vinkovci se pokvario Travego oko 12h. Tako je stajao do 18:30 jer su ga tek tad osposobili. U međuvremenu je došao jedan Renault u kojem su bili mehaničari. Ne znam koji je drugi bus došao po putnike.

depo


depo


Shole

Da da, sigurno imaju samo 950 tisuća i gle čuda oba imaju generalnu pred 300 tisuća.  Kako da ne

Majstor

To su rastavili jedan pa nisu znali sastaviti pa morali i drugog da pohvataju detalje 🤔
Samo mi sudite pošteno !

Dreamwalker

#110
Našao sam oglas na facebooku. Po slikama mi se čini (gotovo 100%) da su slikani u Autohrvatskoj. Na jednoj slici se vidi Focus sa ZG registracijama i njihovim naljepnicama. Jel to znak da dolazi još nešto od Neoman grupacije?
EDIT: Očito im se jako žuri prodat ih. Izašli su i na mobile.de bez slika kod nekog Nazir Exp/Imp. ;D
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

sniff

Imaju 950 000, ali drugi put. Očito im slabo idu linije sa 10 presjedanja, a konkurencija je dosta jaka. Znači, Setre PU-450, 460, 470, 480 i 490-SA i dva Travega, a treći se vjv pridružuje S417HDH za posebne prijevoze. Al dobro, nikad se ne zna šta smjeraju  good_boy

lussin

Tko kaže da se prodaje S 417 HDH skupa sa ovima? Ove raspale Setre i Mercedesi nisu ni zašto nego za prodaju. Ovo što oni voze mogu komotno odraditi ovi novi MAN-ovi

Dreamwalker

#113
Na internetima sam našao par slika kak su izgledale prije nego što su kupljene. Iako sam negdje dobio informaciju da su dečki iz Usora Tursa radili samo jednu Setru, a da su ostatak radili kod više ljudi u Hrvatskoj (sve su tapecirane u Bosni), onaj tko ih je slagao, napravio je odličan posao.

Foto:
prve četiri su s FB page AW-Omnibushandel, zadnja je od kolege peron24
prve 3 - prije
zadnje dvije - poslije
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

actros

Citat: lussinpicollo  u Studeni 26, 2017, 19:01:36
Ove raspale Setre i Mercedesi nisu ni zašto nego za prodaju.
nebi baš reka da su raspalom stanju :/ nisu nove, al nisu još za bacit... šta misliš da su u boljem stanju ove šta se masovno dovode polovne iz njemačke? kod ovih bar kupac zna šta je kupija, a i realno gledano, cijena nije velika.

sniff

Kakva prodaja 417ica !? Sređene Setre i Travegi su sasvim OK, a to što ih prijašnji vlasnici nisu održavali je druga priča.

lussin

Citat: actros  u Studeni 27, 2017, 11:04:26
nebi baš reka da su raspalom stanju :/ nisu nove, al nisu još za bacit... šta misliš da su u boljem stanju ove šta se masovno dovode polovne iz njemačke? kod ovih bar kupac zna šta je kupija, a i realno gledano, cijena nije velika.
Šta je, je, sređivane su kad su došle ovdje. Na ovim slikama prije Črnje nisu izgledale bajno a Bugari vole egzotične linije pa stoga sumnjam da su ih štedili

depo

Vozio sam se u jednoj od Setri katastrofa sjedala sva rasklimana sve lupa i trese a sto se tice motora bucan da se nemoze bit unutra

Dreamwalker

Jedna Črnjina Setra S 515 HD se prodaje preko neke njemačke autokuće na mobile.de
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

depo

Črnja prodao setre bugarke i 2 travega