Slike iz Sarajeva 2008.-2010.

Autor manoplan, Lipanj 29, 2008, 18:30:09

MILCHO



Karosa 612 danas na 42, a ispred je najstariji GRAS-ov Trolejbus, prototip MAN SG200 HO gb 4141 (Decembar 1983)

amar

gbr. 406, 407 i dolazi gbr. 405


gbr. 406 i 407







The_Dubster


MILCHO


damir050

Ovo je ona ulica , cini mi se nije  ciini mi  neg  100 % koja ide od Bolnice Kosevo , dole prema Predsjednistvu , BBI centar 

aaaaa

Ovo je terminal Sutjeska i nemojte vise komplikovati....ulica koja ide od bolnice Koševo prema zgradi predsjednistva zove se Koševo nekada se zvala Kralja Tomislava

amar

da da sutjeska, izvinte sto nisam i to napisao, nisam znao da i to treba pisati, odsad i to pisem, lp

MILCHO

#52
836 Danas na 42


Popravljen je i 4428 koji je prije par dana imao požar na krovu. Danas na 103

The_Dubster

jutros uhvaćen turistički neoplan na vanrednoj liniji. s polja izgleda popilično dobro

aaaaa

Bus je 1997 godiste i nabavljen je nov. Mislim da sada ima predjenih negdje između 600 i 700 hiljada kilometara. Jedini iz starijeg kontingenta GRAS-ovih turistickih vozila koji jos uvijek vozi medjunarodne "ture". U solidnom je stanju....

damir050

Ljudi  nema  ulica  Sutjeska u Sarajevu , barem  tako  kaze  Navigator.ba,  a  ovaj  bus  dje  pise  da je ulifca  Sutjeska  je  totalna  fula ,,   da  nisi jarane pobrkao  stanice i  ulice  , ja  bih prije rekao da je   rijec  o  autobuskoj stanici Sutjeska

MILCHO

Citat: damir050  u Siječanj 20, 2010, 19:50:12
Ljudi  nema  ulica  Sutjeska u Sarajevu , barem  tako  kaze  Navigator.ba,  a  ovaj  bus  dje  pise  da je ulifca  Sutjeska  je  totalna  fula ,,   da  nisi jarane pobrkao  stanice i  ulice  , ja  bih prije rekao da je   rijec  o  autobuskoj stanici Sutjeska
ma kakav ba navigator.ba, koliko li su još malih ulica izostavili  ??? Sutjeska jeste ULICA između Alipašine ul. i ul. Koševo. Niko nije pobrkao stanice i ulice!



aaaaa

Citat: damir050  u Siječanj 20, 2010, 19:50:12
Ljudi  nema  ulica  Sutjeska u Sarajevu , barem  tako  kaze  Navigator.ba,  a  ovaj  bus  dje  pise  da je ulifca  Sutjeska  je  totalna  fula ,,   da  nisi jarane pobrkao  stanice i  ulice  , ja  bih prije rekao da je   rijec  o  autobuskoj stanici Sutjeska

jebiga buraz sad ce ispasti da ne znam ni gdje zivim ....

amar


amar