Slavijatrans - rasprava

Autor dragec52, Studeni 26, 2007, 20:59:58

Grof

#165
Prinova u prometu, niska Setra trojka.

pospanac

Citat: shef  u Siječanj 12, 2013, 11:03:26
To će biti kad prvi put vidimo neki ex Slavijin bus sa zalijepljenim ČZT-Promet. Do tada ostaje ovako.

Mislim, nevezano uz Slaviju, Promet ionako ima hrpu autobusa na sebi...
Informacije, podaci, stavovi i mišljenja koja iznosim na forumu su osobne naravi i ni u kojem se slučaju ne mogu protumačiti kao službeni stav ili informacija poduzeća u kojem radim ili sam nekad radio, ili sam nekad radio, ili sam nekad radio,...

Grof

Šta se to događa, odjednom se hoče ugasiti do kraja ime "Slavijatrans", čak i sa foruma? A poneki zaboravljaju da su pod imenom "Slavijatrans" krenuli u život i osnovali obitelji koje je to ime othranilo.

shef

Na forumu nitko nema takve namjere, samo pratimo realno stanje.
Eto recimo ja iako nikakve veze s Petrinjom i Slavijatransom nemam, sjećam se jako dobro kakav je to prijevoznički gigant u doba Juge bio. Autobusa ovdje kod mene baš i nije bilo vidjet, ali cisterni, sjećam se imali su brdo Mečki 2224 i 2226 sa dugom kabinom 6x2 sa dvoosovinskim Goricama, a poslije i Iveco Turbostarove. Na svakom koraku ih je bilo... a sad?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Mario

...i sad ih ima na svakom koraku, samo nose razne oznake gradova, država, ali natpis još postoji jer su vozila bila donekle nova i sačuvana,...i što je još žalosnije, prodana pošto poto.


lovac27

Neki dan na liniji Topusko. -Sisak (koja ne produzuje za Zg)nisam znao da ima takva linija,vozio cazmin bus sa kompletnim logom,i isti vozio zg glina.Jel to nakon setre drugi cazmov bus na linijama bivseg slavijatransa?

EuroTrakker

Danas u Komarevu (cesta Sisak-Sunja) vidio sam Slavijin  Isuzu na Čazminoj liniji Sisak-Dvor. Znači da više nema pravila čiji bus ide na čije  linije
Pozdrav iz 53nje

Grof

Regio 883 postao DA 518 CO....  :(

Mario

Očito su ga "kupili" na dražbi novcima stečajnog dužnika, jer u preporoditelju nisu uspijeli skupiti tako veliki iznos.
Samo je sad problem, kome te novce prebaciti, navodnom vlasniku, pravom vlasniku ili vlasniku iz sjene?

http://www.sudacka-mreza.hr/stecaj-ponude.aspx?Search=&ShowID=4776

EuroTrakker

#174
Setra i Inturo ex Contus dobili male  naljepnice Čazmatrans na lijevoj strani kod vozača. Za sada sam samo na njima vidio

Malo prije na stanici u parku u prolazu viđen bijeli Iveco Turbodaily na DA regama. Do sada ga nisam viđao
Pozdrav iz 53nje

mili

Da prinova u PJ Petrinja mali rabljeni Iveco 65000 km slike uskoro

Majstor

Imaju 2 takva Ex.Herc tours
Samo mi sudite pošteno !

lovac27

Na jednom busu mercedes koji vozi lokalnu liniju sisak-petrinja skinuli su velike bočne naljepnice s obje strane "slavijatrans" i sad nema nikakvih naljepnica.....

EuroTrakker

Citat: lovac27  u Rujan 17, 2013, 00:11:23
Na jednom busu mercedes koji vozi lokalnu liniju sisak-petrinja skinuli su velike bočne naljepnice s obje strane "slavijatrans" i sad nema nikakvih naljepnica.....

Skinuta je i naljepnica s zadnje strane. Ako sam dobro primjetio radi se o CITARU SK 105 CO
Pozdrav iz 53nje

mili

NIJE SKINUTA NEGO JE BUS ŠPRICAN PA JE ZATO NEMA A ČIM IMA ČAZMINU NALJEPNICU VJEROVATNO JE I KUPLJEN