Polet - razno

Autor brzi, Srpanj 08, 2008, 09:15:55

415 ul


Majstor

2x N1218 SHDL Neoplan
1x MB Integro 3-os
7x MB Integro 2-os
Tako nekako 🤔
Samo mi sudite pošteno !

415 ul


Vk01

Neoplani su valjda 2012, ali ovo je prvi krug nabavke, kroz koji mjesec bi se trebalo ići opet u nabavku ali po pricama Neoplani 2015/16.
Iako se u Poletu nitko ne otima baš za trosovince jer Polet ima loša iskustva s istima

Doki21

Hoće li u drugom krugu samo neoplani doć ili još nešto?

Vk01

Vidjeti cemou ciju korist će ici natjecaj

Majstor

U korist naručitelja 🤭
Samo mi sudite pošteno !

mate

Citat: Majstor  u Prosinac 30, 2021, 22:51:56
2x N1218 SHDL Neoplan
1x MB Integro 3-os
7x MB Integro 2-os
Tako nekako 🤔

Ako je od Slavonija Busa uzeto, dakle Neoplani 0096 i 0097, Mb Integro 3os 0079...e sad ostaje vidjeti koji su Integro 2os otisli u Polet

Doki21

Vjerojatno su otišli ovi koji su zadnje pristigli.

Osoblje

Slika je tu, registracije Mercedesa ne znamo. Neoplani su ex SB-009x-NG

Doki21

Šta je sa onim S315UL  i S319UL jel voze ili su u rashodu i koliko je još Conecto-a ostalo?

415 ul

Koliko otprilike ovi citylineri imaju km, integri sigurno preko 800 000 km

Vk01

Citat: Doki21  u Siječanj 05, 2022, 19:27:01
Šta je sa onim S315UL  i S319UL jel voze ili su u rashodu i koliko je još Conecto-a ostalo?

Setra s319UL je bila parkirana na kolodvoru godinu dana onda su je odlucili popraviti i popravili su je i sredili i limariju sredili i sve i odveli na tehnicki i pala je, onda su je u rashod ( Bolestan mozak, ali za polet normalno da je sve bez velike pameti ), a S315UL je prije 2-3 mjeseca imala tešku prometnu nesreću imam negdjen i video i fotke svega što je bilo, ugl ubijena je od iza.
A kako se govorka polako Polet će izgleda ići u privatizaciju, ali pošto je to firma grada Vinkovaca, Vinkovci bi samo zadržale gradske linije, a ostatak bi prodali, vrlo vjerovatno da bi Slavonija bus bila ozbiljan kupac za to.
A što se Neoplana tiće imaju negdjen oko milijun, kako vozaci govore, ali u Poletu nitko ne vidi jasan razlog ove kupovine jer se govori da bi se išlo na 15 sati zauzetosti, gdje bi se i neke linije srezale neke pripojile nekim linijama, prije par mjeseci su imali cak i pitanje " Kako dati place ? " jer u lošem su stanju i održavanje i cijela firma vjerovatno je i to jedan od motiva moguce prodaje...

415 ul

Tu sam odmah pomislio da Slavonija bus ocito ima namjeru preuzeti Polet

Doki21

Zar nije to malo prevelik zalogaj za SB?