Puntamika line – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 02, 2007, 23:30:55


actros

#121
Jučer je u Split stigla nova Setra, danas Bova sivko:
http://i1253.photobucket.com/albums/hh588/actros7/280620132024800x415-1.jpg

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

zagorec


zagorec


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Marek

#126

mate

Jucer u Vukovaru, pozdrav ekipi iz Puntamike ;)



jos je videna u gradu i siva Bova troosovinka

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

mate

Rijedak gost danas u Sl.Brodu








Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

maxkuki


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

frukec