Čazmatrans Vukovar – razno

Autor Tomek, Listopad 22, 2008, 11:27:46

patrick

thanks ljudi. još jedno imam pitanje, ako sam imao rezervaciju na karti za bus danas u 6, jel mogu dobit novu rezervaciju za sutra ujutro na tu istu kartu? još jednom, hvala na odgovoru...

tomo

Citat: patrick  u Rujan 12, 2010, 23:58:01
thanks ljudi. još jedno imam pitanje, ako sam imao rezervaciju na karti za bus danas u 6, jel mogu dobit novu rezervaciju za sutra ujutro na tu istu kartu? još jednom, hvala na odgovoru...
to moraš provjeriti na AK...  Ako je datum putovanja naznačen za danas onda ti je cijela karta neiskoristiva te ju vratiš, dobiješ povrat novca (iznos umanjen za određenu proviziju) i kupiš novu kartu. Gdje je uopće kupljena karta? Da li je rezervacija posebno izdana?

M.A.N. boy

jel zna netko di su sad neoplan centrolineri iz vukovara VU-775-BA i VU-778-BA, ostala dva su u gradu

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

1142007

Ne znam gdje da postam ovo. Koji je to ČZT bus napadnut neki dan ?
Moj najdraži bus :
Sanos S 215 OS 866-BI GB 14

lukas auto

Citat: 1142007  u Prosinac 15, 2010, 20:01:26
Ne znam gdje da postam ovo. Koji je to ČZT bus napadnut neki dan ?
Neoplan Cityliner gb.477!

lican

rođo glede one karte evo ti brte odgovora- zamršena je i iskomplicirana da ju ni gospodin Šimleša ( direktor) nemože
odgonetnuti,a napravita je u namijeri da se može muljati a da ti nemože niko ništa, a što se tiče autobusa i registracija
to može samo u HR. nezna se više koliko ima čazmi, te nova,te vukovarska,te neznam koja ne sve blokirane, pardon većina.

M.A.N. boy

Čini mi se da je Sanosima i TAM-ovima odzvonilo dolaskom ovih deset mercedesa o345, pošto ih više ne viđam na ulicama, sad jedino možda još koji se mota po garaži za rezervu, u prilog tome ide i to sto sam neki dan vidio TAM  rekao bih serija 190 A 110 P ( po montaži zadnje tablice sličio na VU- 229- AJ ako je tako onda ga je čzt vu prodao i sad ima natpis Vino iz Erduta, još ima boje čzt vu al nisam uspio slikati) jel netko možda zna šta o rashodovanju?

M.A.N. boy

i još jedna novost vezana uz natpise tj grb grada vukovara na zadnjem staklu, odsad su ga počeli lijepit iznutra izgleda su napokon zaključili da je pametnije i jeftinije zalijepit iznutra jer su onog iz vana morali često mijenjati jer bi se odlijepili do pola ili čak cijeli, tako ovaj novi imaju MAN OS-438-GC  i 5 novih Mercedesa o 345 oni  koji su vec dobili shemu čzt vu.

Shole

Što neznači da ga sad neće klinci iskidat s nutarnje strane

M.A.N. boy

to si u pravu, vidjet cemo kako će fukcionirat jer inače stvarno su ih dosta mijenjali. Riješili su utjecaj vremenskih nepogoda al sad im ostaju klinci

M.A.N. boy

Evo moram ispravit sam sebe pošto sam iznio krivu informaciju vezano za naljepnice grba grada vukovara, ne lijepe se još uvijek iznutra, nego na ovim navedenim autobusima ima par naljepnica koje su drugačije pa djeluju tako, na ovoj slici ispod se vidi da je lijepljena izvana (  jedan od novo pridošlih koji su dobili logo) ovdje se vide bijeli dijelovi normalno dok na par novih naljepnica su skroz blijedi gotovo prozirni pa se stječe dojam da su iznutra naljepljene ali nisu ( slikat cu i njih prvom prilikom) toliko za sad
a ovo je ujedno i premijera VU-368-CR on čini mi se nije još bio na forumu





M.A.N. boy

Pošto su kolege već stavile slike autobusa čzt vu koji su vozili na dan sjećanja, ja neću stavljat fotke buseva već par fotki gužve koja je nastala kad se ulazilo u autobuse pa su s toga autobusi vozili  prepuni pogtovo oni prvi odmah poslije mimohoda jer su se ljudi smrznuli i svi su navalili odmah u prve autobuse. tako da je izgledalo kao da će se raspast al izdržali su, svaka čast na organizaciji usprkos magli i niskoj temperaturi autobusi su vozili non stop a po mojoj procjeni u prijevoz su bile uključene 2/3 voznog parka. bit će par slika u nastavku.

M.A.N. boy

#103
evo stavit ću ove slike pod temu razno, jer čzt vu nema neke teme tipa posebne vožnje ili slično a pošto se autobusi ne vide u cjelini kako piše u postavljanju slika stavit ću ih pod ovu temu, ako moderator procijeni da ne valjaju ili ne trabaju biti tu slobodno neka obriše.

polazak ujutro iz Borovog naselja sa glavnog parkirališta tvornice Borovo gdje su bili parkirani autobusi koji su dovezli ljude na mimohod

VU-361-CR, iza njega neoplan transliner BJ-743-EO u novoj shemi čzt vu, također dobio neku reklamu na stražnjoj strani.


iza njega Bj-521-EV (gb od čzt 550) također dobio shemu čzt vu


stvarno je bila jaka magla i hladnoća ujutro i teško je bilo poslikat sve









M.A.N. boy

povratak sa memorijalnog groblja, taman prvi val ljudi koji su krenuli natrag do svojih buseva, napisao sam već da su busevi bili puni do kraja pa neću više ponavljat, prvog je čak policija ispraznila pa jer je bio prekrcan











ovdje se najbolje vidi kolko su pretrpani bili




4 lion's classica,  došli iz pravca Sotina