Promet Split - DAF

Autor maky, Veljača 24, 2008, 17:20:05

elez

E vidis to za brzine nisam znao, nisam iskreno tada to ni pratio (koji 7-godišnjak bi pratio to) al znam da je buka u njemu na visokim okretajima bila veličanstvena, prava harmonija, ko to nije doživio nezna sta je uzivanje u voznji. Ma Sanos mu ne moze vode donit. A tek škripa kočnica... Ma moga bi sa pohvalama do jutra, stvarno autobus za pamćenje, nazalost davno su pokojni  :'(
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

MAN truck bus

Ovako nekako?

Vidim ima druga i treća vrata povezana na jedan gumb. Je li tako bilo i u splitskim? I vidim tu ima dvije brzine. ???
Most people get all angry about going to work the grind, just living for the weekend and all that, not me! Nope, I enjoy what I do!  Contributing the only way I know how. No place I'd rather be, nothing else I'd rather be doing. This is what life's all about only and I only really feel like myself.

elez

Meni se po zvuku čini da ovaj ima 3 brzine
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...