Kantić - linije

Autor amar, Siječanj 30, 2010, 20:46:11

amar

kilometar jesil ziv ?

sta bi sa ovim novim linijama za Njemacku, imas li kakvih novih informacija ?

kilometar

Amare ovdje sam hvala Bogu živ i zdrav.I odmah da kažem na zapadu ništa novo.......... ;).Što se tiče ovih novih linija za Njemačku,mislim da sam objavio eksluzivu i da su tek kasnije postavljene na Kantićevoj web stranici.Apropro,stranica slažem se sa kolegom Busfanom da i nije baš pouzdana(uprkos tome što je grafički vrlo korektno odrađena).Naravno,ni kod Kantića nije sve idealno,samo se on razlikuje od drugih prijevoznika iz razloga što Kantić uočava svoje greške i odklanja ih dok drugi prijevoznici čini mi se svoje greške guraju pod tepih(po onoj daj da se uzme što više)i onda nakon izvjesnog vremena primjeti se razlika.Mislim da je Kantić poodavno napustio taj "piljarski mentalitet" koji je tako očigledan kod većine drugih prijevoznika(ne svih,naravno).E sad za ove nove linije za Njemačku,ne znam stvarno da li su aktivirane.Za par dana iz prve ruke saznat ću i onda info će doći na pravu adresu ;)

amar

dobro doso nazad, nije te bilo, falio si ;)

busfan

U Sarajevu stalno slikate bus za Calw, ali po redu voznje bi trebgao ici iz Sarajeva za Zürich u 8:30 svaki dan?

amar

taj bus nisam nikada vidio s tom tablom ... imali neko informaciju jel i dalje ide za Zurich iz Sarajeva ili je mozda iz nekoga drugog grada BH, ako je iz Sarajeva znal neko kada dolazi na parking i kad odlazi ?

busfan

Citat: amar  u Ožujak 14, 2010, 17:39:14
taj bus nisam nikada vidio s tom tablom ... imali neko informaciju jel i dalje ide za Zurich iz Sarajeva ili je mozda iz nekoga drugog grada BH, ako je iz Sarajeva znal neko kada dolazi na parking i kad odlazi ?

Iz Gorazda u 6:00, a iz Sarajeva u 8:30, znaci vjerovatno ako se nadjes tamo bas oko 8-8:30. Tek sam sad i vidio u redu voznje da idu kroz Sarajevo  ;)

kilometar

Linija za Calw je jedna,a druga je za Zürich.Ili se možda varam?!

busfan

U isto vrijeme polaze, pa moguce da sa jednim autobusom voze do Tuzle ili sl... Samo linija za Zürich polazi iz Gorazda

Zaboravio sam napisati da na Kanticevim kartama ima i linija Zavidovici-Ljubljana

kilometar

Mislim da linija Zavidovici-Ljubljana još nije krenula.

vopi

Linije za Svicarsku, Dortmund i sl., autobus za Calw kupi putnike tog dijela BiH, mislim na Gorazde, Rogatica, Srajevo, Zenica, Zepce itd pa se presjeda nekad u Jelahu, nekad u Doboju u druge autobuse, tj. za Svicarsku, Njemacku, Svedsku...  ;)

kilometar

Citat: vopi  u Ožujak 14, 2010, 19:40:05
Linije za Svicarsku, Dortmund i sl., autobus za Calw kupi putnike tog dijela BiH, mislim na Gorazde, Rogatica, Srajevo, Zenica, Zepce itd pa se presjeda nekad u Jelahu, nekad u Doboju u druge autobuse, tj. za Svicarsku, Njemacku, Svedsku...  ;)
Odakle tačno kupe,može li to malo preciznije??!

amar

@busfan tesko da u tom terminu mogu uloviti taj bus, jer sam vecinom na faxu u to vrijeme, ili spavam

@vopi .. neznam koliko ti je provjerena ta informacija, ali kako ja znam nerade to tako ... al eto opet si mozda bolje informisan

vopi

Citat: kilometar  u Ožujak 14, 2010, 20:09:35
Citat: vopi  u Ožujak 14, 2010, 19:40:05
Linije za Svicarsku, Dortmund i sl., autobus za Calw kupi putnike tog dijela BiH, mislim na Gorazde, Rogatica, Srajevo, Zenica, Zepce itd pa se presjeda nekad u Jelahu, nekad u Doboju u druge autobuse, tj. za Svicarsku, Njemacku, Svedsku...  ;)
Odakle tačno kupe,može li to malo preciznije??!
Ne znam sad tacno sve gradove, samo znam da je od Gorazda do Doboja ili Jelaha jedan bus

vopi

Citat: amar  u Ožujak 14, 2010, 20:12:31
@busfan tesko da u tom terminu mogu uloviti taj bus, jer sam vecinom na faxu u to vrijeme, ili spavam

@vopi .. neznam koliko ti je provjerena ta informacija, ali kako ja znam nerade to tako ... al eto opet si mozda bolje informisan
Ja s njima putujem za Njemacku, i kad god sam putovao tako je bilo... E sad ne mogu garantovati da u 100% slucajeva upravo tako  ;)

kilometar

Ja znam da ponekad za i iz Goražda ide njihov Sprinter ili neki kombi WV.Zanima me koje još gradove dole pokriva sa tom linijom ???