Razno

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:20:18

maky

Danas sam ja mislim drugi put u životu sa trooosovincem ušao u ugiballište na onoj stanici ispod Koteksa. I prvi put kada je shole ušao bio je g.b. 227, baš kao i danas. Eto, s obzirom da je rijetka pojava, odlučio sam kako - tako dokumentirati iz ove nepregledne pozicije:






Eto vidite da s troosovincem možete gdje god vas je volja...  8)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Conecto g.b. 199, Lion`s City g.b. 221 i Lion`s Classic U g.b. 242 vozili neku djecu na izlet.  Išli su jedan za drugim puni djece u bijelim majicama  :)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

1024512

Ugibalište ispod Koteksa je potpuno neispravno što se tiče visine pješačkog otoka i razmaka od rubnika ugibališta.

Prometaši vozačima preopručuju da uopće ne koriste ugibalište, a prijedlog je i da se blokira ulaz u ugibalište,

jer samo nastaju štete na niskopodnim autobusima.

Zahtjev za popravkom ugibališta upućen gradu, ali ništa, nitko ne reagira.

Grad kupio autobuse, a nije ih briga što se uništavaju na gradskim ulicama?!?!?!?

maky

Da se mene pita, a trebalo bi jer mi je to buduća struka, ja bi porušio onaj otočić tako da bi autobus ipak mogao pristati malo bliže onoj kućici, a istovremeno nebi blokirao odvijanje prometa, niti bi postojala opasnost od oštećenja... Ali dobro, grad je bogat, kupit će oni nove autobuse za 5 godina kad  se niskopodnjaci raspadnu po ovim cestama.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

1024512

To je i bio prijedlog gradu: da se pjesacki otok ukloni (ima stup javne rasvjete koji treba premjestit)

ali ni to nije neizvedivo. Medjutim nitko ne reagira, na zahtjeve Promet-a.

maky

Evo slušam radio...

Kažu da  je Prometu odobreno povećanje cijena za 10%, što bi značilo da sad karta umjesto 9 kuna košta 9,90 kuna  ::| Pa zar nije logičnije zaokružit na 10?!

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Citat: maky  u Lipanj 11, 2008, 18:13:29
Evo slušam radio...

Kažu da  je Prometu odobreno povećanje cijena za 10%, što bi značilo da sad karta umjesto 9 kuna košta 9,90 kuna  ::| Pa zar nije logičnije zaokružit na 10?!
Jel to vrijedi i za Trogir. ???
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

OMG  ::|
Jel Promet vozi u Trogiru? Jel autobusi troše isti dizel od 10 kn?

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

torrente

#54
Citat: maky  u Lipanj 11, 2008, 18:13:29
Evo slušam radio...

Kažu da  je Prometu odobreno povećanje cijena za 10%, što bi značilo da sad karta umjesto 9 kuna košta 9,90 kuna  ::| Pa zar nije logičnije zaokružit na 10? ::|

to je meni odma prošlo kroz glavu,bilo bi skroz logičnije da zaokruže na 10

maky

Citat: torrente  u Lipanj 11, 2008, 23:37:33
Citat: maky  u Lipanj 11, 2008, 18:13:29
Evo slušam radio...

Kažu da  je Prometu odobreno povećanje cijena za 10%, što bi značilo da sad karta umjesto 9 kuna košta 9,90 kuna  ::| Pa zar nije logičnije zaokružit na 10? ::|

to je meni odma prošlo kroz glavu,bilo bi skroz logičnije da zaokruže na 10

A ništa,  dostavljat ću ti svako par dana  one "žute" od 10 lipa kad ih nakupim, jer će očito biti nestašica. Njih najviše mrzim u novčaniku, trebaš ih bar 50 da bi nešto vrijedile, a stvaraju ti težinu...  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

torrente

 :D ma netribaš fala,snaću se ja već ;)

netko

Sad bijah do Prometove web stranice.MNOGO promjena.
Prvo neke gradske linije su se pogustile te kreću skoro svakih 15-20min.
Linija 30 i 20 su nestale,a također i 38 te će najvjerovatnije dva zakašnjela Classica G voziti na 37-mi,a ne na 38.
Uz liniju 12 uvodi se i linija 12A.Prepostavljam da je to neki bus "bez krova"odnosno za razgledavanje jer kaže ako je grubo vrijeme da linija neće prometovati.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

2062 036

Linija 12A ne kruzi po mejama nego ide direktno na Bene,dok linija 12 kruzi.

netko

Citat: 2062 036  u Lipanj 23, 2008, 10:54:03
Linija 12A ne kruzi po mejama nego ide direktno na Bene,dok linija 12 kruzi.
Ok ;),ali kakve veze ima grubo vrijeme onda. ???
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.