Revell Neoplan Cityliner 1/24

Autor lerotai, Ožujak 03, 2008, 16:58:09

TOM

to konj

Moram te razočarati ali naletjeti u Hrvatskoj na maketu kamiona ravno je dobitku na lotu, a nadati se da ćeš naći Neoplana prava je utopija! Tim više jer je to nova maketa pa je još nemaju čak ni neki internet šopovi. Vjerujem da bi se u SLO ili sigurno u Austriji mogao naći u nekom boljem dućanu s maketama ali treba otići dotamo... Inače, toliko sam želio tu maketu (iako je skupa i košta preko 500kn) da sam noćima surfao tražeći gdje je ima, a da je trgovina ozbiljna i da prima kartice. I našao sam je, naručio i... Sa više int. shopova su mi javili da mi je ne mogu poslati poštom jer je prevelika i preteška nego samo kurirskom službom, a to bi me kako kažu koštalo kao "small fortune". Preko 1000 (tisuću!) kuna! Malo sam odustao... Nadam se na nju naletjeti kad me put odnese do Graza ili nekamo već...

No, jedino ako poznaješ koga "vani" da ti je kupi i pošalje...

Konj

Hvala ti ,Tom.Baš mi je danas bio drugi obilazak svih mogućih i nemogućih
mjesta kako sam dobio preporuke gdje da ga pronađem.Prvo u cijeloj toj potrazi
od početka do danas osoblje po dućanima ni ne zna da postoji maketa autobusa
a čak ni drugih proizvoda od Revella(npr.Muller na Trgu,Land of magic,...).
Što se tiče Interneta za to ni nemam preveliko povjerenje a malo su prebezobrazni što se
tiče njihove cijene  npr .e-bay i poštarina,gdje sam odmah pročitao u dodatku da zbog
dimenzija je sve skuplje za već i sam znaš.
Vjeruj mi da sam došao na ideju da odem do Austrije i tamo ga nađem.
Meni ne da je sve to utopija naći ga nego mi je preduboka samim tim što sam si ga poželio
za rođendan...... :'( :'( koji mi je za koji dan..... :'(


8) 8)


Neo

Lerotai hvala na uputama dobio sam i ja napokon svoj Neoplan N1216 from ravelle.








Nisam jos poceo sastavljati nemam vremena ali ce to biti gust koji nikome necu prepustiti... ;D ;D
je zakon

Konj

Pa dobro od kuda ga nabavljate???


8) 8)

Neo

Citat: Konj  u Listopad 05, 2008, 22:00:52
Pa dobro od kuda ga nabavljate???
8) 8)

Lerotai mi je dao upute kako da ja to odradim i to sam uradio i dobio sam bus za nekih 15 dana dosao iz Njemacke u BiH... ;) ;)
je zakon

TOM

I ja ganjam tog Neoplana preko neta već dugo, ali kad već mislim da je sve riješeno jave mi da ga ne mogu poslat jer bi poštarina bila velika jer je velik i težak!  :'( Zato molim pomoć gdje ga naručiti i ako nije tajna, koliko je koštao (s poštarinom)?

Hvala!