Vozni park - komentari

Autor markost, Veljača 05, 2008, 22:30:23

elez

Citat: XDonald  u Ožujak 07, 2018, 19:22:47
#212 sa istrosenim paknama zavija ko slon.
#218 jos ne radi zadnji display i fali desno macje oko

#212 bez promjene, na #218 prednji displej ne radi (lampice su pomiješane)
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Paško

Čini mi se pomalo da je #308 mačak u vreći. Opet (otprilike par tjedana) stoji u garaži zbog problema s mjenjačem. Prilikom vožnje upali se obavijest o greški na mjenjaču, a onda počnu izbacivanja iz brzina. Ako se dobro sjećate, još prvi dan službe bio je omen. Završio je šlepanjem - bus je ispao iz brzine i više se nije uspio pokrenuti.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

Svi Citari C2 su počeli sa problemima vrata, na nekima vozac mora po nekoliko puta pritisnuti dugme da se zatvore.
#318 ima jako čudan zvuk kako ubrzava
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Paško

Nisu kriva vrata, nego ljudi koji su se naviknuli nabijati na njih.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

qwertz

#1474
Nevaljaju vrata na uzbrdicama i nizbrdicama,jedino na ravno iz prve zatvaraju.Biče su vozili po ravnom pa su tako podešeni.Mislim da se vrata mogu memorirati,tj. kalibrirat.Jedino treča vrata imaju poviše senzor pa smeta kad stanu kod vrata te se nemogu zatvorit

man323

Citat: amfan  u Ožujak 29, 2018, 01:35:44
Čini mi se pomalo da je #308 mačak u vreći. Opet (otprilike par tjedana) stoji u garaži zbog problema s mjenjačem. Prilikom vožnje upali se obavijest o greški na mjenjaču, a onda počnu izbacivanja iz brzina. Ako se dobro sjećate, još prvi dan službe bio je omen. Završio je šlepanjem - bus je ispao iz brzine i više se nije uspio pokrenuti.

Desi se. Jedan je Regio, dok je bio nov, dobio novi mjenjač a na satu nije imao niti 60 tisuća km. Kud i kamo je bolje da je kod Citara mjenjač u pitanju nego motor. Jedino što sam očekivao da će 307 biti problematičan jer mi je poznat level njegovog održavanja.

Što se tiče vrata na Citarima:
To im je slaba točka, kao i na Lion's Cityjima. Treba staviti Crosswaya E6 na uzbrdicu, pa onda probajte zatvoriti vrata, pod uvjetom ako uspijete....

Paško

#180 - nekadašnji g.b.
#303 - s boka izgleda loše - poklopac druge boje, trag od sudara i hrđa koja napada sa svih strana
#169 - prozor sa #170
#191 - raspadajuća reklama
#197 - nagriza ga ruzina
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

LukaST

#218 neradi mu prednji displej

Lion's Driver

taj MAN 218 mi izgleda kao da je neko orao njivu s njim... branik visi... felge ajme... gume blatnjave... definitivno po meni jedan od uništenijih....Čak fali "Y" ili "S" u natpisu na boku na staklu  ;D

Paško

Neki od tih slova svakome fale. Inače, tek kad se malo provozaš u #222, koji je daleko najočuvaniji od svih, shvatiš koliko su zapravo svi oni propali tijekom godina. U #222 vidiš neke detalje u unutrašnjosti (npr. plastika za ruku na krajevima sjedala) za koje si zaboravio da su postojali. A onda još čuješ i ljepši zvuk motora, ovjes koji manje klapa...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

LukaST

Al fascinantno je to vidia san 218 oko 1 ure nie mu radia displej i onda ga opet vidin navcer i radi ahha i slazem se stebom za #222 vozia san se i vidi se razlika ocuvanosti i to debela

Lion's Driver

nažalost nemam doticaja s njima pa da uviđam probleme unutrašnjosti i motora... ali vizualno me svaki put nešto iznenadi pa tako danas blatnjave gume na tom 218... da ću na gradskom busu vidit tako blatnjave gume eh svašta  ;D felge na stranu... to mi nije čudno...ni stražnji branik koji visi i "zija" dobar prst između poklopca motora i branika...

elez

Taj #218 često vozi za Dubravu pa nijr ni čudno sta je tako šporak... Al u pravu si, tribalo bi malo poradit na urednosti i čistoći
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Intouro

Ne pamtim kad je 218 vozia dubravu,zivim ode I nije sigurno vozia godinu dvi,216 je ode svaki dan skoro misec dana vec

Dana

Ja sam ga nedavno vidjela na 60 a prije dva dana je bio na 29