Vozni park - komentari

Autor markost, Veljača 05, 2008, 22:30:23

troosovinac

#675
Ko zna koče ga vozit!!!!!!!!!!
bela lađa

COVIK

#676
Možda nova posada s 11-ke ;D
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

troosovinac

bela lađa

Paško

Citat: STEFI- GRAF  u Studeni 10, 2012, 21:55:57
127 ( ima najorginalniji mjenjač i bravu za haubu motora)
Da, da
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

Citat: Avtomontažafan  u Studeni 11, 2012, 01:35:57
Citat: STEFI- GRAF  u Studeni 10, 2012, 21:55:57
127 ( ima najorginalniji mjenjač i bravu za haubu motora)
Da, da
http://i1081.photobucket.com/albums/j356/AMFanovPBaccount/DSC01504_zps51e2f5f1.jpg
Jedino što mi pada na pamet je Dubrava.S obzirom da su one bile u Prometa,a imale su kontra mjenjače,lako je moguće da je 127 dobio getribu od neke.Neznam što bi drugo moglo biti.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

svicar

#680
Ma to se moze prepraviti, samo malo dobre volje, poluga za biranja snopova je kontra, dok uzubljivanje je isto.

Lion's Driver

#681
Citat: Avtomontažafan  u Studeni 11, 2012, 01:35:57
Citat: STEFI- GRAF  u Studeni 10, 2012, 21:55:57
127 ( ima najorginalniji mjenjač i bravu za haubu motora)
Da, da


tako u Higer-a KLQ6840Q  idu ali serijski. Nije kvar. Triba se samo naviknit  ;D

ustvari slično...nije isto  ;D ;D ;D sorry

STEFI- GRAF

Ma moram ti reć  šta si tako fasciniran tim higerom reci mi bar dvi stvari šta na njemu valjaju reć ću ti ja nevalja na njemu ništa >rigoleto<  Tako da ga nemožeš uspoređivat s ničim a kamoli sa neoplanom gb 127 je star ali nadživit će tu kinesku brekericu(drobilicu) ;D.Ti si opsjednut tim higero ka da je brate setra5 a ono obična kariola >rigoleto<     

Lion's Driver

Nisam ja uopće opsjednut ničim. I meni je MAN na prvom mistu, a dalje Setra, Mercedes, Neoplan......Samo kažem  >hammer< briga mene za kineze ali isto ih je sve više i više na cestama kod nas.

Paško

120 je sređen i trebao bi brzo početi voziti.

138 još ne vozi, problem je motor. Upao je u neku lokvu i pokupio puno vode...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

guest16

#685
138 

STEFI- GRAF

Meni osobno najdraži gb 138  ili kako ga ja zovem Festival raspada se al se još neda čini mi se god proizvodnje 78-79 :) To će kolega Avtomontažafan  bolje znat  iako nije slovenac nego original švabo.Evo čak glumi i amfibijsko vozilo i plovi po vukovarskoj  ;D

Paško

Citat: STEFI- GRAF  u Studeni 21, 2012, 21:28:01
čini mi se god proizvodnje 78-79 :) To će kolega Avtomontažafan  bolje znat
Lijepo ti piše u popisu voznog parka (i to valjda za nešto služi) da je 1978. godište good_boy
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#688
178 je počeo baš čudno zvučati. Kad je prošao kraj mene, pomislio sam da je to neki O305G po zvuku. Dosta jači zvuk motora, a ne čuje se skoro uopće karakteristična getriba. Ne bih se začudio da je u njega uletio koji OM407h, možda je još neki turbo motor živ.
Kad sam već spomenuo, ZF se jedva čuje u 184, koji je, osim šta i sam ništa ne valja, još dodatno uništen svakakvim eksperimentima, tako da se otraga čuju samo čudni šumovi.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Josip-Split

Citat: Avtomontažafan  u Studeni 27, 2012, 00:33:32
178 je počeo baš čudno zvučati. Kad je prošao kraj mene, pomislio sam da je to neki O305G po zvuku. Dosta jači zvuk motora, a ne čuje se skoro uopće karakteristična getriba. Ne bih se začudio da je u njega uletio koji OM407h, možda je još neki turbo motor živ.
Kad sam već spomenuo, ZF se jedva čuje u 184, koji je, osim šta i sam ništa ne valja, još dodatno uništen svakakvim eksperimentima, tako da se otraga čuju samo čudni šumovi.

178 čudno zvuči otkako je polomija klipove  ::|