EURO2008

Autor erobuss, Ožujak 07, 2008, 23:51:26

mate

Nama je bio u Brodu problem,sto je policija zatvorila centar grada za promet...ali po kaficima je bila ludnica,kao i na Korzu kod nas...Bengalke su se palile na sve strane...mozda je promet falio,posto smo svi navikli na povorku kroz centar grada...Ako je sad bilo ludilo,jedva cekam petak navecer i festu nakon tekme kad prodemo dalje...

mate

Citat:Trogir-riva,poslije utakmice

Stvarno ste napravili atmosferu,nadam se da ce tako biti i u petak 8)

p.s. Sta je to bilo u Splitu??nest sam cuo,da su napadnuti vatrogasci...

manoplan

Citat: mate  u Lipanj 17, 2008, 09:12:04
Citat:Trogir-riva,poslije utakmice

Stvarno ste napravili atmosferu,nadam se da ce tako biti i u petak 8)

p.s. Sta je to bilo u Splitu??nest sam cuo,da su napadnuti vatrogasci...

Ekipa je zapalila gume.Došli vatrogasci,a ovi ih napali kamenjem  ???

maky

A tko će drugi nego naši divljaci. Vjerojatno i ti isti razbijaju  autobuse...  >:(

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Citat: maky  u Lipanj 17, 2008, 09:47:09
A tko će drugi nego naši divljaci. Vjerojatno i ti isti razbijaju  autobuse...  >:(
Hm,autobusi.Vjerujem da postoje iznimke,ali vjerujem da nije alkohola da bar jedan mali ili možda veliki dio nebi razbijao autobuse,osim ako nisu neki specijalni divljaci pa im je sve jedno. >:(
A što se tiče sad Trogira.Neću opisivati kako je NAJLJEPŠA RIVA NA MEDITERANU izgledala poslije ponoć.No dobro postoje komunalno redarstvo i milijoni komadića stakla su već maknuti,ali da vidite kako upadaju u oči crni tragovi od paljenja guma,a da ne govorim koliko je bilo praha(paljene gume)po rivi.Atmosfera je bila odlična,ali eto jedina zamjerka na "crne tragove"koji su ostali. :D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

mate

Pa nadam se da nije koji autobus nastradao....ako su vatrogasce napali kamenjem...tko zna sta bi napravili na nekom busu

netko

Citat: mate  u Lipanj 17, 2008, 12:35:55
Pa nadam se da nije koji autobus nastradao....ako su vatrogasce napali kamenjem...tko zna sta bi napravili na nekom busu
Evo točno šta je bilo u Splitu,ali i u Osijeku.
http://www.24sata.hr/news/clanak/autom-se-zabio-u-navijace-u-splitu-gadali-vatrogasce/67318/?context=naslovnica&web_page_id=main_page_news
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

mate

Za to u Osijeku sto je bilo znam,jer sam jutros bio tamo (ispit na faksu)...Osjecani su mi prenjeli sve o tom nemilom dogadaju koji se inace dogodio u centru grada u pjesackoj zoni...

P.S.Zagrepcani,a i ostali kakva je atmosfera bila kod vas? ;)

erobuss

Bolje se roditi bez one stvari, nego bez sreće  >:( >:( >:(

mate

Ero slazem se s tim,ali neki te srece ipak imaju previse...Mi svi znamo,da je Hrvatska igrala najljepsi nogomet na Euru...pogotovo protiv Njemacke...ali i takve se stvari dogadaju...idemo kuci,iako nismo izgubili ni jednu utakmicu...a Njemci s izgubljenom tekmom mogu postati prvaci...strasno...ali ova generacija ce daleko dogurati,samo nek sve ostane kako je...Svaka cast deckima i izborniku...najbolji su

lerotai

je i bila lipa i postena utaknica ... nijedna zuta nije za nas dignuta. svaka im cast. super su igrali i za mene su oni definitivno pobjednici(iako to nista nevrijedi) :[
no sikiriki

mate

Ma sredti ce Njemci proklete turke...ali nasi svi koji su bili sinoc u Becu (od igraca do navijaca) su pokazali najbolje...navijaci su bili za svaku pohvalu,a ekipa je igrala jako dobro...ali nesto se nazalost urotilo protiv nas... :(

Slavuj

#42
ma turčini nemaju pojma igrat a stalno se izvlace nesto nevjerojatno!!!!!!!!! ma vidjet ce oni svi za 2 godine na svjetskom prvenstvu. sad nasi vatreni imaju jos vise motivacije za pobjedu.

mate

Slavuje,u potpunosti se slazem s tobom...sjeti se samo sta je bilo kad smo na EP-u 1996. ispali...sto je bilo dvije godine poslje ;)ovoj generaciji je samo bitno da ostane na okupu...i naravno da Slaven ostane izbornik sto dulje,to bolje za nasu repku 8)

Slavuj

tako je. a ja mislim da su oni dovoljno slozni i vjeruju jedni u druge da se odrze na okupu. a sto se tice slavena on nas nebi nikad ostavio na cjedilu to je sigurno a sto je jos vaznije ne ponasa se ko da im je vojni general nego se ponasa kao da mu je to druga obitelj.