Autoprevoz Mostar

Autor erobuss, Studeni 23, 2007, 00:31:30

neoplancityliner

Citat: CroHerc  u Kolovoz 03, 2009, 00:36:17
Jedna brzopotezna.


koja je ovo kopija neoplana citylinera...  ;D  :D

The_Dubster


elvis

Da,u pitanju je Temsa Diamond,a dizajnirao ju je covjek koji je izmislio Citylinera,tako da i ne treba da cudi slicnost,ko je kriv Neoplanu sto ga nije mogao zadrzati u svojoj firmi ;)

doBUS

Gdje si slikao ovu drugu sliku,lici mi na put Suice-Livno ???

steyr1985

Citat: doBUS  u Travanj 18, 2010, 00:38:49
Gdje si slikao ovu drugu sliku,lici mi na put Suice-Livno ???
Mostar Čitluk

ist

Citat: doBUS  u Travanj 18, 2010, 00:38:49
Gdje si slikao ovu drugu sliku,lici mi na put Suice-Livno ???

Teško da si na tom putu mogao vidjeti ovoliko dalekovoda


mate


Tomek

Opaaa, znači li to bolje dane u Autoprevozu? Obnovljen je Transliner, Skyliner!! Ko je uopće sada gazda tamo?

erobuss

Citat: Tomek  u Svibanj 16, 2010, 16:13:14
Opaaa, znači li to bolje dane u Autoprevozu? Obnovljen je Transliner, Skyliner!! Ko je uopće sada gazda tamo?

Slučajno sam ga uhvatio, krenuo na ručak u Karting klub, kad Sky parkiran.  :) Mislio sam da je to prodano ili izrezano...
Da su u dobroj financijskoj situaciji - nisu, ali uglavnom ponešto obnove, nalijepe poneki logo. Sam vidiš kakav je tzv. kolodvor.
Treba najmanje milijun € da se to dovedede u neko normalno stanje jer trenutno je sr***  8)

elvis

Negdje sam nedavno citao da je njih povalila upravo izgradnja tog kolodvora,a i mene zanima kakva je vlasnicka struktura Autoprevoza?

Man lion's coach

Danas njihova dva autobusa u stocu 1 isuzu tourquise i man lion's star I gen.(plavi)

netko

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

erobuss

MOSTAR - MAKARSKA

Od 12. lipnja s prometovanjem je počela sezonska linija Mostar – Makarska.
Polazak iz Mostara je u 6:30 sati, a povratak iz Makarske je u 18:30 sati.
Prometuje svaki dan, a cijena povratne karte iznosi 12 KM = 44 kn.

erobuss

Temsa sa Alu naplatcima, zajedno sa AH-ovim MAN-om troosovincem BH tablica vozi turiste po Međugorju. Tu je već par dana...  :)