Kvarovi Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:37:12

Paško

To je 171, vidi se po detaljima. Ne znam što mu je bilo, ali sad stoji pokvaren na Blatinama (u smjeru grada).
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Winamp

#316
Maloprije g.b. 191 ostao u kvaru na Lovrincu na linij 60

Edit: došao sam 10 min kasnije na stanicu i čini mi se da se malo zapalija jer je bilo pjeska na podu ko u priči. Bila je i servisna služba.

netko

Citat: Winamp  u Svibanj 11, 2012, 07:25:05
Maloprije g.b. 191 ostao u kvaru na Lovrincu na linij 60

Edit: došao sam 10 min kasnije na stanicu i čini mi se da se malo zapalija jer je bilo pjeska na podu ko u priči. Bila je i servisna služba.
Zapalio?? ::| ::|
Pa valda je ulje propišalo ako ima pijeska ko u priči............
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Winamp

Neki na stanici su pricali da se zapalia. Sad mi je za sta nisan slika.

Winamp

g.b. 682 na 3 ostao u kvaru kod meduze oko 6 ipo odšlepan u garažu sat kasnije s nekim Prometovim Neoplanom

Paško

Da, da, opet pregrijavanje

Ovo o suncobranu je pisano već toliko puta...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

BrunoE30

Jedan od citara II stoji na semaforu parkiran kod victe (biće linija 7),a iza velika gužva i gb 66 ili gb 63 nisam siguran.Zna li se o čemu je riječ  ???

Josip-Split

Citat: BrunoE30  u Svibanj 14, 2012, 22:27:40
Jedan od citara II stoji na semaforu parkiran kod victe (biće linija 7),a iza velika gužva i gb 66 ili gb 63 nisam siguran.Zna li se o čemu je riječ  ???

to je gb 261 i nean poima šta mu e...  ??? gb 63 je bija na 18ki  :)

koordinator

gb 82 stoji nasuprot solinske. Najvjerojatnije izgubio zrak na prednjoj osovini.

koordinator

Naravno, ovo je jako brzo popravljeno jer je već sat vremena poslije nastavio voziti (a i danas vozi) liniju 16.  :)

COVIK

Jutros na Ravničkom mostu crkitis ??? dijagnoza teška dehidracija...



... nakon dvosatnog odmora i par litara infuzije stigne samo do Dugog Rata buljimir

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

koordinator

Krepao g.b. 186 na stanici kod Victe.

koordinator

Čujem da je na g.b. 224 na liniji 9 pukla guma.

Winamp

Jedan Regio neznam g.b. je jutros ostao u kvaru na stanici iza Mertojaka.

Winamp

g.b. 205 krepao na Žnjanu na linij 8 oko 20h. Servisna služba je došla i popravljali nekih 30 min