Kvarovi Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:37:12

Paško

Danas oko 7:40 g.b. 162 (na pojačanju linije 1) se zapalio u Bunjama. Nije velika šteta kao u g.b. 189. Nitko nije ozlijeđen, u autobusu nije bilo putnika...
Još nije objavljeno u web-novinama.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

maky

Malo je samo nagorio motor, bit će to uredu na prvi pogled...  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

djstiv

Citat: Avtomontažafan  u Prosinac 23, 2010, 21:45:08
Ovi g.b. 170 stalno stvara neke probleme, a sad i ovo. Ma trebali su ga rashodovat onaj put kad su počeli vadit dijelove, a jednog dana jednostavno je "uskrsnia". Ma većinu je ovih Papinin buseva trebalo otrat u staro željezo. Njihovo trenutno stanje: g.b. 168 (zbog novog-starog motora radi odlično, nema kvarova, odličan je, a i unutrašnjost mu je najbolja od ovih O345G), g.b. 169 (u kvaru već dva miseca, ništa se ne događa), g.b. 170 (sad se zapalia, neće ga dugo bit (ako ga i bude)), g.b. 171 i 172 (nešto voze, ali sve je to kvar-vožnja jedan dan-kvar-vožnja pola dana-veliki kvar). :P

g.b.172..je po meni daleko najbolji od svih papinih buseva...jer stvarno vožnja sa njim mi je uvijek bila najugodnija..od zvukova,..pa do same pokretljivosti i mobilnosti autobusa.....mada često ima kvarove ne bih se složio da je baš toliki kvar kao i g.b.171

maky

g.b. 123 se malo zapalio.  ;D

To je četvrti po redu...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

regio

danas g.b. 265 ostao u kvaru na pazaru.do garaže ga je odvukao g.b.154...
najvjerojatnije je u pitanju kompresor zraka..ali nisam sigurna.. :'(
Solo Mercedes Benz Citaro
g.b.261,262.263,264 i 265..:)

JA!!!

Danas na kolodvoru u Trogiru ostao u kvaru g.b. 259 na 37mi, te nije bilo polaska u 19:40.
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

troosovinac

Citat: JA!!!  u Veljača 14, 2011, 20:24:14
Danas na kolodvoru u Trogiru ostao u kvaru g.b. 259 na 37mi, te nije bilo polaska u 19:40.
da nije možda 260??
bela lađa

JA!!!

Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

maky

g.b. 120 na liniji 3 večeras ostao u kvaru na Pazaru...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

g.b. 273 jutros na liniji 6 obolio od "krepatitisa"

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

g.b. 148 večeras ostao u kvaru i spava u Omišu...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Paško

Danas u 16:40 na liniji 16 g.b. 241 riknuo na stanici kod Općine, prema HNK. Prvi kojemu je stvorio probleme je g.b. 225 koji se ugodno izgurao iz gužve i otišao svojim putem. Ali, onda je došlo do velike kolone od 6 autobusa, uključujući g.b. 269, 194, 261, 208, itd. Svi su morali vratit unazad da zaobiđu 241, a zato je trebalo neke 2-3 minute...
269 je bio prvi u redu i malo mu je falilo da ga netko ili nešto udari...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

maky

g.b. 238 ostao u kvaru na liniji 16, zamijeno ga g.b. 100  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Paško

Danas na liniji 16 u kvaru ostao g.b. 181.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

markost

Ništa nova, g.b. 169 osta u kvaru na Ravnim Njivama na liniji 37.