Panturist - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 00:39:00

Mark926

Pa ak se ja dobro sjecam bio je samo logo panturista, Ono gore iznad bunkera natpis Panturist i logo kod prednjeg tocka

Mark926

Rege MAN-ova Lion's Regio L (3) su OS-562-KE, OS-563-KE i OS-567-KE

Mark926

Ima četvrti Lion's Regio L OS-564-KE :D

Mark926

#183
Iz voznog parka bi trebali maknit OS-125-BS
Prepravit ZG-4832-ED na OS-669-JR
A dodat N1216HD OS-559-KE uz onih 5
             N1217HDC OS-597-KE
             Lion's Regio OS-598-KE i OS-599-KE

Tomek

Biti će, samo da pohvatamo još ove sve Regie koji su stigli ;)

Šta se dogodilo sa OS_125-BS?

Mark926

Jedan vozač još prije mi je rekao da taj bus ide na prodaju, a i viđen je bez tablica kako stoji u garazi a nema ga u prometu vec jako dugo

5dm2

#186
Peti i posljednji regio, troosovniac, dolazi večeras u Osijek, OS 566 KE.

Može se očekivati da će cca 5 vozila iz trenutnog voznog parka u otpis, odnosno prodaju, i to ona godištem najstarija.

125 BS stoji u skladištu očerupan, ili će na rezanje, ili eventualno na reparaciju kao i druga dva katna, no prema onome što sam čuo iz Panturista, ta opcija i nije baš realana jer je vozilo dalo sve svoje resurse.

Netko je pitao za 4949 EJ je li prebojan  - vozilo je u postupku bojanja, biti će čisto bijeli. Trenutno je obojena samo prednja polovica vozila, dok stražnja čeka da se odradi nekoliko tura koje su momentalno aktualne.

Mark926

#187
Pa nije li 4949 u najmu pa nesmiju skidat boju i oce li i onaj crni dio bojat?

5dm2

Koliko sam ja čuo 4949 je kao u nekoj vrsti leasinga, ilitiga kada ga otplate prelazi u vlasništvo Panturista. Ne znam koja je točno stvar u pitanju, rekao bih barem koliko poznajem računovodstvo, da ga je Pavlić zadržao na takav način određeno vrijeme kako bi imao barem nekakvu imovinu na poduzeću dok ga ne ugasi ili nešto drugo napravi s njim.

Nemam pojma u kakvoj će šemi bojanja biti kada ga završe, pretpostavljam čisto bijeli sa malim logom Panturista i natipsom Arriva DB kao što Slovenci imaju na zadnjim dijelovima autobusa.

Scarface

Zar je moguće da oni ove nove Regije šalju masovno na ZG-OS?  :o

mate

Moguce je, moguce...u zadnje vrijeme uglavnom uz N1116/3 vidam 564 (koji je u ZG jedinici), te 566 i 567 da voze ZG - OS.

svicar

Jucer se tako obradova kada sam ugledao bus OS tablica(MAN OS 742-IO ima sa strane uspravno tri crte, zelenu,plavi i crvenu), dodje blize sitnim slovima pisem Panturist, ali odostraga me tako rastuzi, razbijeno mu zadnje staklo,kisa pada uzas,..... vozaca sam uputio u MAN.ov servis, nadam se da je uspio do danas da ga popravi.

Mark926

Onog koji rasporedjuje buseve na linije treba otpustiti, u 14h Salju Lion's Regia L za Zagreb, a u 14:30 Lion's Coacha za Hrastin  >hammer<

Shole

a otkud ti znaš kamo Coach ide poslije

mate

A i Regio je dosao na jutarnjoj liniji iz ZG, te se u 14.00 vraca za ZG...