Deutsche Touring

Autor erobuss, Ožujak 16, 2008, 18:30:13

martin

Citat: Benjo(ReTours)  u Prosinac 27, 2011, 13:22:15
Citat: martin  u Prosinac 27, 2011, 02:08:31
Citat: Benjo(ReTours)  u Prosinac 26, 2011, 11:39:26
Dobro Kooperanti moraju voziti kako him ce da!
(znam po RE TOURSu i oni cu kooperanti Touring)
i oni nisu nekorektni nego imaju ljudi posla preko glave ja njiha vidim uvijek kad putujem za BiH  ;D
RE TOURS nije koperant TOURINGU vec podvozar ,dvi vrlorazlicite stvari  buljimir
joj moj Otaz radi u ReToursu ja valjda znam jesuli Kooperanti ili nisu da cu podvozar nebi imali Touringovu Šemu na svatkom autobusu :D
ja ti pridlašem da pogledaš u Temu ReTours;)
Pazi jednu stvar decko semu svaki podvozar moze zalijepit.Koperant znaci da je RE TOURS nositelj linije u koperaciji i da njegovo ime pise u koncesiji,ajde mi molim te navedi jednu Touringovu liniju gdje u koncesiji pise RE TOURS,to stoti otac vozi u re tours neznaci da ti poznas papirologiju RE TOURSA
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

Nešić

Citat: busfan  u Prosinac 27, 2011, 09:45:10
A ide nekad i minibus ;D Ma sve da je tako ko sto ti kazes, ne moze od babe djevojka  ;D
Ne mozes ti covjece porediti sezonu, tad ko nema pun autobus ne znam cemu da se nada uopste, bitno je imati konstantno neki zadovljavajuci broj putnika, a ti ako imas za Bozic i NG dva autobusa, a posle do Vaskrsa vozis po petero, nema od tog nista
Ima i dana kad ima manje putnika ali i skuterče se napuni. Retko kad je bilo kako ti kažeš 5 putnika.
Kad nešto ne znaš ne moj da se praviš pametan!

busfan

Citat: Nešić  u Prosinac 27, 2011, 23:23:16
Citat: busfan  u Prosinac 27, 2011, 09:45:10
A ide nekad i minibus ;D Ma sve da je tako ko sto ti kazes, ne moze od babe djevojka  ;D
Ne mozes ti covjece porediti sezonu, tad ko nema pun autobus ne znam cemu da se nada uopste, bitno je imati konstantno neki zadovljavajuci broj putnika, a ti ako imas za Bozic i NG dva autobusa, a posle do Vaskrsa vozis po petero, nema od tog nista
Ima i dana kad ima manje putnika ali i skuterče se napuni. Retko kad je bilo kako ti kažeš 5 putnika.
Kad nešto ne znaš ne moj da se praviš pametan!

Ako se "skuterce" napuni, zasto onda ne posalju veliki bus, nemoj mi samo sad reci da se za 25-30 putnika za Njemacku ne isplati poslati veliki bus.
Touring redovno ide sa velikim, pa i kad ima 5 putnika i kad nema niko... A ako si vec pricao sta je nekorektno, nekorektno je za putnike na 2000 km slati minibus i to jos sklepan od dijelova iz bivse SFRJ, Kine, Turske i Boga pitaj odakle jos

Nešić

#78
Citat: busfan  u Prosinac 28, 2011, 12:18:45
Citat: Nešić  u Prosinac 27, 2011, 23:23:16
Citat: busfan  u Prosinac 27, 2011, 09:45:10
A ide nekad i minibus ;D Ma sve da je tako ko sto ti kazes, ne moze od babe djevojka  ;D
Ne mozes ti covjece porediti sezonu, tad ko nema pun autobus ne znam cemu da se nada uopste, bitno je imati konstantno neki zadovljavajuci broj putnika, a ti ako imas za Bozic i NG dva autobusa, a posle do Vaskrsa vozis po petero, nema od tog nista
Ima i dana kad ima manje putnika ali i skuterče se napuni. Retko kad je bilo kako ti kažeš 5 putnika.
Kad nešto ne znaš ne moj da se praviš pametan!

Ako se "skuterce" napuni, zasto onda ne posalju veliki bus, nemoj mi samo sad reci da se za 25-30 putnika za Njemacku ne isplati poslati veliki bus.
Touring redovno ide sa velikim, pa i kad ima 5 putnika i kad nema niko... A ako si vec pricao sta je nekorektno, nekorektno je za putnike na 2000 km slati minibus i to jos sklepan od dijelova iz bivse SFRJ, Kine, Turske i Boga pitaj odakle jos
E kad bi tako razmišljali dokle bi dogurali.. Skuterići koji su išli za DE su novi, sedišta Pilot kupovana za ta 3 busa, galerije iz fabrike iz  koje i Temsa kupuje, motori novi i još toga.. Da li se isplati ili ne ne znam stvarno i ne razmišljam puno o tome, odavde sa juga idu i kombići a što Niš ekspres ne bi poslao Midibus!
Ja nikad nisam ni tražio niti ću turnus za DE možda samo za Austriju tamo nas bar niko ne dira, ne namešta isključenja a i putnici su druga priča....

Benjo(ReTours)

#79
Citat: martin  u Prosinac 27, 2011, 13:52:18

Pazi jednu stvar decko semu svaki podvozar moze zalijepit.Koperant znaci da je RE TOURS nositelj linije u koperaciji i da njegovo ime pise u koncesiji,ajde mi molim te navedi jednu Touringovu liniju gdje u koncesiji pise RE TOURS,to stoti otac vozi u re tours neznaci da ti poznas papirologiju RE TOURSA

evo bus123

Plan   Erwartet   Veranstalter   Zielort   Steig   Status
   06:00   06:16   Becker-Reisen   Skandinavien   13   abgefahren
------   06:30   06:38   Touring/RE TOURS     Tuzla   2   abgefahren    -----------
   06:30   06:17   Globetrotter Reisen    Ilmenau   7   
   07:00   06:49   Reisering Hamburg   Oberammergau   1   
   07:00   07:00   Autokraft   Berlin/ZOB   16   abgefahren
   07:05   07:06   www.bus2fly.de   Tampere
über Ryanair Bremen   14   abgefahren
   07:15   07:27   Peters-Reisen   Gaimersheim   12   
   07:15   07:17   Peters-Reisen   Böhmen- Nepomuk   13   

martin

Citat: Benjo(ReTours)  u Prosinac 28, 2011, 19:32:36
Citat: martin  u Prosinac 27, 2011, 13:52:18

Pazi jednu stvar decko semu svaki podvozar moze zalijepit.Koperant znaci da je RE TOURS nositelj linije u koperaciji i da njegovo ime pise u koncesiji,ajde mi molim te navedi jednu Touringovu liniju gdje u koncesiji pise RE TOURS,to stoti otac vozi u re tours neznaci da ti poznas papirologiju RE TOURSA

evo bus123

Plan   Erwartet   Veranstalter   Zielort   Steig   Status
   06:00   06:16   Becker-Reisen   Skandinavien   13   abgefahren
------   06:30   06:38   Touring/RE TOURS     Tuzla   2   abgefahren    -----------
   06:30   06:17   Globetrotter Reisen    Ilmenau   7   
   07:00   06:49   Reisering Hamburg   Oberammergau   1   
   07:00   07:00   Autokraft   Berlin/ZOB   16   abgefahren
   07:05   07:06   www.bus2fly.de   Tampere
über Ryanair Bremen   14   abgefahren
   07:15   07:27   Peters-Reisen   Gaimersheim   12   
   07:15   07:17   Peters-Reisen   Böhmen- Nepomuk   13   
E  i staje to vozni red,ako znas al nisam siguran da znas stoje KONCESIJA,DOZVOLE,DOPUSNICA,sto sigurno nisi drza u ruci tomi nadji i kao dokaz postavi, pokazi da u tome pise RE TOURS(al od TOURINGA papire i linije)e onda ces dokazat daje koperant a ne podvozar(sto 100% nije) al do tada decko moj jos puno stvari detaljnije ispitaj oca da ti objasni  ;) A ovako moze i moja baba iz neke brosure voznog reda prepisivat sto mi uopce nije dokaz za to sto ti tumacis... ;)
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

Benjo(ReTours)

dobičeš Jarane ovih dana ;)

Benjo(ReTours)

Ako oni nisu Kooperant zašto onds stoji i Touring i Euro Lines za njihovom
http://www.retours.de/

martin

Citat: Benjo(ReTours)  u Prosinac 29, 2011, 11:15:53
Ako oni nisu Kooperant zašto onds stoji i Touring i Euro Lines za njihovom
http://www.retours.de/
Vidim da ti nisi mene razumio pojam KOOPERANT I PODVOZAR,bar me poslusaj sto ti govorim da brosure,veb stranice ,reklame na autobusima... nisu dokaz koperacije samo,koperanti su firme samo cija imena pisu na PAPIRIMA I KONCESIJAMA ODNOSNO DOPUSNICAMA ZA PRIJEVOZ ODREDJENIH LINIJA,a u ovom slucaju TOURINGU koperant moze bit firma samo iz one drzave u koju vozi liniju Npr. za BIH CENTROTRANS,za HR AUTOTRANS,za SRB LASTA... a kako ce RE TOURS bit koperant TOURINGU kad su obadva firme iz D a voze linije u druge drzave i znaci da mu je PODVOZAR kao LENHARD i druge firme. I zato molimte da se vise nevode rasprave oko ovoga i nadam se da si me razumio sto sam ti htio objasnit ako nisi informiraj se malo bolje da prestanemo malo sa besmislenim raspravama ako ti je sta dalje nejasno pitaj na PP da nepunimo temu glupostima LJEP POZDRAV  ;)
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

Benjo(ReTours)


busfan

Citat: Nešić  u Prosinac 28, 2011, 15:51:07
Citat: busfan  u Prosinac 28, 2011, 12:18:45
Citat: Nešić  u Prosinac 27, 2011, 23:23:16
Citat: busfan  u Prosinac 27, 2011, 09:45:10
A ide nekad i minibus ;D Ma sve da je tako ko sto ti kazes, ne moze od babe djevojka  ;D
Ne mozes ti covjece porediti sezonu, tad ko nema pun autobus ne znam cemu da se nada uopste, bitno je imati konstantno neki zadovljavajuci broj putnika, a ti ako imas za Bozic i NG dva autobusa, a posle do Vaskrsa vozis po petero, nema od tog nista
Ima i dana kad ima manje putnika ali i skuterče se napuni. Retko kad je bilo kako ti kažeš 5 putnika.
Kad nešto ne znaš ne moj da se praviš pametan!

Ako se "skuterce" napuni, zasto onda ne posalju veliki bus, nemoj mi samo sad reci da se za 25-30 putnika za Njemacku ne isplati poslati veliki bus.
Touring redovno ide sa velikim, pa i kad ima 5 putnika i kad nema niko... A ako si vec pricao sta je nekorektno, nekorektno je za putnike na 2000 km slati minibus i to jos sklepan od dijelova iz bivse SFRJ, Kine, Turske i Boga pitaj odakle jos
E kad bi tako razmišljali dokle bi dogurali.. Skuterići koji su išli za DE su novi, sedišta Pilot kupovana za ta 3 busa, galerije iz fabrike iz  koje i Temsa kupuje, motori novi i još toga.. Da li se isplati ili ne ne znam stvarno i ne razmišljam puno o tome, odavde sa juga idu i kombići a što Niš ekspres ne bi poslao Midibus!


Pa dobro sa "divljim prevoznicima" se mozda mozete porediti  ;D

Nešić

Slušaj momak kako čujem Touring i Panonijabus su nedavno izigrali putnike navodno napunili bus još u Niš i nisu svraćali ni u Beograd ni u Novi Sad a putnici rezervisali karte za Touring i navodno bilo je mesta a umesto Touringa vozio ih valjda Severtrans Sombor član Panonijabusa! Dok Niš ekspres nikad tako nije uradio, kako je bilo rečeno tako je i bilo. Skuter mislim da manje nafte troši a da se razumemo koliko se uštedi nafte to je nečija cela plata na jugu..

busfan

Citat: Nešić  u Siječanj 18, 2012, 22:52:11
Slušaj momak kako čujem Touring i Panonijabus su nedavno izigrali putnike navodno napunili bus još u Niš i nisu svraćali ni u Beograd ni u Novi Sad a putnici rezervisali karte za Touring i navodno bilo je mesta a umesto Touringa vozio ih valjda Severtrans Sombor član Panonijabusa! Dok Niš ekspres nikad tako nije uradio, kako je bilo rečeno tako je i bilo. Skuter mislim da manje nafte troši a da se razumemo koliko se uštedi nafte to je nečija cela plata na jugu..

A covjeka, sta mene briga kolika je plata na jugu Srbije, pa ne vozi on za Pirot, vec za Dortmund, shvati ti to. I kakve sad bogati veze ima ovo sto si rekao, autobus Tourniga je bio pun i normalno da nije skretao u Bg, sto ce matletirati tih 50 putnika i sta ima veze sto je isao Severtrans, pa i oni imaju bolje autobuse od Nis Ekspresa

Nešić

Citat: busfan  u Siječanj 19, 2012, 19:49:00
Citat: Nešić  u Siječanj 18, 2012, 22:52:11
Slušaj momak kako čujem Touring i Panonijabus su nedavno izigrali putnike navodno napunili bus još u Niš i nisu svraćali ni u Beograd ni u Novi Sad a putnici rezervisali karte za Touring i navodno bilo je mesta a umesto Touringa vozio ih valjda Severtrans Sombor član Panonijabusa! Dok Niš ekspres nikad tako nije uradio, kako je bilo rečeno tako je i bilo. Skuter mislim da manje nafte troši a da se razumemo koliko se uštedi nafte to je nečija cela plata na jugu..

A covjeka, sta mene briga kolika je plata na jugu Srbije, pa ne vozi on za Pirot, vec za Dortmund, shvati ti to. I kakve sad bogati veze ima ovo sto si rekao, autobus Tourniga je bio pun i normalno da nije skretao u Bg, sto ce matletirati tih 50 putnika i sta ima veze sto je isao Severtrans, pa i oni imaju bolje autobuse od Nis Ekspresa
Nije stvar u tome da se autobus napunio u Nišu već putnik da ga ne imenujem je rezervisao za Zlatka kartu, kad je pitao ima li mesta rečeno je koliko hoćeš a kad je došlo vreme za polazak dečko video ispred Sevetransov bus parkiran i čeka čeka nema Touringa i onda dolaze predstavnici i kažu da Zlatko nije svraćao  jer se bus napunio još iz Niša.. U redu je to što kažeš da je Berkhof dobar auto ali nije korektno da kažeš putnicima 100% ide Touring sa tipa Setrom ili Neoplanom a onda od jednom se menja dogovor i kreće Berkhof.. Niš ekspres zna se čime raspolaže i to i ide na liniju, za Nemačku naravno vozila u TOP stanju, sve imaju isto što ima i npr Berkhof.. pojasevi na sedištima, ručke, stolići i da ne pričam dalje da ne pravim OT.

shef

Malo me danas iznenadio ovaj; linija je Frankfurt-Pula; kooperacija Autotrans - Touring. Prvi put vidim da noće u Rijeci  ??? . Zaboravio slikat naziv vlasnika - neki mali privatnik:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic