Nekoliko mojih

Autor conecto, Travanj 17, 2010, 11:37:01

conecto

Nema ih mnogo ali neki mi se čine zanimljivi. Evo da ih malo proluftam jer većina je još u kutiji.
Ovo je 1:87



A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

Nekako je najzastupljeniji MAN, nadam se da ovaj TGA i TGX nisu OT pošto nisu autobusi

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

maky

Zavidan vozni park! Nadam se da ih dobro održavaš...  ;D
Nekako mi je najviše uz Neoplane i TGX-a  8)  u oči upao i Ferrarijev Eurostar...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

conecto

A ne, to je Stralis, ali ovdje će bit samo busevi (ipak...)
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

#4
Pošto se maky prvi javio evo nešto uz njegov potpis - Neoplan Cityliner Spirit Edition.
Usput i odgovor (slikovni) na onaj prethodni post - u pozadini se vidi Stralis Scuderia Ferrari, novi Stralis do njega, Magnum Renault F-1 team, ispred njih još i Daily.



Oprosti, maky, bilo je osobno! Kao da sam ovo stavio u kadar baš za tebe (a bilo je sasvim slučajno) - uz ovaj u prvom planu još dva F-1 kamiona. Još samo moram nabaviti maketu tebe u omjeru 1:87 da te stavim tu negdje između ;)
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

maky

Hahahaha, sanjat ću ovo!
A bome, nebi se ni bunio da se nađem u ovakvom okruženju...  ;D


*** iz daljine je izgledao ko Eurostar, al sad vidim da je Stralis...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

conecto

#6
Neoplan upravo slavi 75 godina pa je u tim povodom izbacio limitiranu seriju Cityliner Spirit Edition. Uz njega još jedan tvornički promotivni dvoosovinac.



Pa kad je već bal, pridružio im se i Skyliner...


A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

elvis

conecto i ja ti zavidim na ovom vozno parku,samo mucis nas s ovim slikama na kapaljku,postavi nam vise slika,i detaljnije :(

Mi s nestrpljenjem ocekujemo ;)

conecto

#8
Hajde, ljudi, nemojte pretjerivati! Praktično sve što ja imam (u omjeru 1:87) vidi se na prvoj zajedničkoj fotki što u usporedbi prema onome što su neki ovdje prikazali i nije previše.
Kao što sam rekao, najzastupljeniji je MAN, pa sam mislio njime započeti, ali mi je maky prebacio skretnicu na Neoplana. Stoga u vezi s tim evo i Skylinera solo...



...i drugi Cityliner



A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

maky

Citat: conecto  u Travanj 18, 2010, 21:58:19
Kao što sam rekao, najzastupljeniji je MAN, pa sam mislio njime započeti, ali mi je maky prebacio skretnicu na Neoplana.
Uvijek nastojim prvo probrati ono najbolje...  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

conecto

#10
Citat: Berlingo  u Travanj 19, 2010, 00:28:25

Mene je najvise odusevio ZET. Nadam se da je, jer mi izgleda isto kao one sta slikam. Vidim da imas i daliya, a stralis je na slici, ne samo da sam ga prepoznao, nego.....  ;D


E da su barem svi koštali kao Stralis i Magnum (kupljeni u TurboLimaču)...!
Npr. za MAN Lions City kojeg spominješ se trebalo daleko više izuti. Ali boja me do kraja bacila van pameti iako on uopće nije ZETov (na žalost) jer ZET takve ni nema (zglobni i još s 3 vrata, opet bar još jednom na žalost, srećom ovaj nema klimu pa je žalost manja).






A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Berlingo

Ma znam da ih nema, ali solo sam masovno slikao. Ma za mene je to ZET. Jako lijepi model!

conecto

#12
Barcelona je zbog obustave zračnog prometa u Milano putovala svojim Noge Titanium i (iako se nisu vadili na to) sinoć su bili neprepoznatljivi na terenu protiv Intera. Bayern večeras igra kod kuće na Allianz Areni (mnogo sreće želim Oliću i Pranjiću) pa se neće morati daleko voziti svojim Lions Coach...





A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

#13
Kao što Neoplan ove godine slavi 75 godina, prije dvije godine je MAN proslavio 250 godina.
Prigodni Lions Coach i TGX 18.540...









A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

#14
Uz već spomenuti MAN Lions City za lokal tu su još tri Solaris Urbino 18. Sad bi trebao nabaviti još neku dizalicu da odšlepa ovog jednog zelenog u ARZ jer je zreo za tamo, ali ostali su OK.









Ovdje se crveni Solaris zavukao među šlepere...

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...