Slike iz 2010.

Autor NP-549, Siječanj 04, 2010, 22:21:52

zvone16

naravno da je istina pa nebi slikali zezali ili nesto slicno, NP-549 jesi ti to vozio ovaj Citaro
ZvoneXp

M.A.N. boy

ok sorry bilo mi je malo cudno ne sjecam da sam ikad vidio zglobni bus na liniji 29, u svakom slucaju bit ce zanimljivo steta sto se necu moci provozat s njim al dobro.Bit ce malo zeznuto skretanje u karljevicu,na ostrom valjda nece bit problema posto je okretiste prosireno pa se moze u krug okrenut, a u triblju ce bit mjesta valjda

zvone16

a udi jednom stanicu dvije, bas me zanima sta ce biti na 29 vjerovatno SG220
ZvoneXp

M.A.N. boy

EEEEEEEE uso bi ja samo da ne zivim na drugom kraju drzave, al sta ćeš.i mene zanima bas sta ce bit nekako mi se cini da vjerojatno nece bit onaj novi cittaro na kojem je vec memoriran displey al nikad se nezna.Po meni bi bio dobar neki iz serije 611-615 ili 621-625 il 651, ako nista bar su malo udobnije stolice za razliku od drvenih

zvone16

mala je vjerovatnost oni su zaduzeni za gradske linije
ZvoneXp

M.A.N. boy

e onda cemo vidjet sta ce biti nadam se da ce neko slikati to,ipak zglobni bus na liniji 29.
Ja se nesjecam da sam ikada vidio zglobni bus na 29 tki ako neko zna nek napise

zvone16

nije nikada bio, pa napisao je NP-549 da je proba znaci to je prvi put evo ja cu ti uslikati ako ti je zelja
ZvoneXp

M.A.N. boy

e super hvala ti jedva cekam.Cijelu mladost sam proveo tamo i stalno sam se vozio sa 29 kom,i vozio sam se u manje vise svemu sto je ikad vozilo na 29 ki .(cak sam se vozio i u onim probnima busevima sjecam se nekog zelenog neznam marku,pa je bio ljubičasti mercedes i jedan plavi mercedes cini mi se da je bio connecto sa troja vrata) al eto nikad u zglobnom na toj liniji.

zvone16

E oces se dop preko Privatne poruke ili Facebook ili nesto slicno jer moderatori su umorni dosta od brisanja postova
ZvoneXp

shef

Citat: zvone16  u Travanj 16, 2010, 01:11:43
E oces se dop preko Privatne poruke ili Facebook ili nesto slicno jer moderatori su umorni dosta od brisanja postova

Dečki, pamet u glavu! Ovo pretendira biti ozbiljan forum. Em što par ovih zadnjih postova ide u legendu foruma, em ste totalno off-topic!
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Pošto sam ja ovdje navodno nekakav autoritet, ili nazovimo to nekakvim urednikom, mene npr. jako zanima zašto svakodnevno imamo priliku gledati na forumu hrpu slika autobusa u svojim svakodnevnim pozama, a onda se desi nedjelja, odnosno naš poznati "homo si teć", ili za one koji to neznaju prevest "idemo svi trčat" a ne idemo si trčat, i totalni kolaps JGP-a.  Odnosno ne baš kolaps, ali u odnosu na klasično svakodnevno prometovanje linija, nedjeljni sustav linija je 90% promjenjen.  Jedinica vozi ovuda, a ne onuda,  desetka kreće od tamo , a ne od onamo.......  I eto ti prilike za uslikat sve i svašta.  Zglobni Conecto na liniji 32 na autoputu kod Vrata Jadrana.  Pa recimo novi Citaro 715 na skretanju iz Zametske u Lozinčinu, slomljen i poprečno i uzdužno  (pojedinci će se sjećat 474 na istom mjestu).  Onda recimo Lion's Classic u ul. I. Grohovca, pa četvorka kako ide ulicom Žrtava Fašizma ali ne onako kako ide svaki dan nego suprotnim smjerom.  Ali naravno, nikog sa ovog foruma to nije zanimalo, al bitno da mi svaki dan gledamo slike Conecta na 7A sa škala na Piramidi (gimnazijske stube), pa recimo bilo kojeg Citara na Dispanzeru, ili pak SG-a na Rivi.   Žalosno   :'(

Ruske

sta je to bilo sa 715??

pa kad si vidio sve to, mogao si i ti sliknuti ;D

ja sam bio zauzet nedjelju, a i bolje da nisam prolazio gradom jer je ocito bio kolaps

Bari

Ja bi rado sve to poslikao, no bio sam u Italiji i nisam mogao.
KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

496 i dalje vozi, evo ga s novom registracijom RI - 692 - RZ
KREPAT MA NE MOLAT !

NP-549

Baš sam ga danas tražio po garaži.  Znam da je prošli tjedan bio bez tablica odma do 446.  Treba malo vidit dal je nanovo registriran godinu dana ili je samo bio izgubio tablicu