Slike iz 2010.

Autor NP-549, Siječanj 04, 2010, 22:21:52

Berlingo

Po prvi puta u dijelu grada gdje zivim! Ni sam ne mogu vjerovati. Nisam htio da bude bas u prvom planu jer onda se nebi vidjela dvorana. Za vasu informaciju nije se okretao na kruznom toku nego u Zavidicima. Zahvaljujem na divnoj slici Autotroleju! Nadam se da je ovo nagovjestaj boljih dana i povecanje standarda. Bilo bi vec i vrijeme.


Tomek

Ovako Berlingo kako ti pišeš o tvom djelu grada čovjek stekne dojam kao da živiš u getu  ;D

Berlingo

#377
Ovdje moram strogo paziti sta pisem i zato mi je najbolje napisati da nemam rijeci ni komentara!
Inace bez pretjerivanja, od kada slikam Autotrolej ovo mi je najdraza slika!

Ruske

omiljeni Citaro forumasa u akciji


5AR

#379
655



694


Ruske

664 na okretistu


720 i dragec u akciji (malo losija slika, slikano iz 599)

Berlingo


Shole

Opet Berlingo spominje ZAMET, a ovaj put ima i pomagača   ;)

Berlingo

673 u Munama kasno navecer.


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Berlingo

Par mojih na koje sam zaboravio i danas ih pronaso na kompicu. Sve slikano u svibnju.

598,513


Uploaded with ImageShack.us

634


Uploaded with ImageShack.us

619


Uploaded with ImageShack.us


NP-549

Samo za Berlinga njegov omiljeni opran kišom.  Kolaterelna žrtva - moj second best



Berlingo

Najljepse hvala! Ocito je kako je prepoznatljiv i po danu a i rijecka mu kisa pristaje. Molio bi ljude u Autotroleju da ga ga malo cesce salju u Zavidice!

kico101

A ja bih predložio da se u sve autobuse kojima se postojeći displayi vide poput prometnog znaka na dnu bazena ( poput onih na 611-615 i sl. ) postave displayi tipa 588,673-675. Naravno, postoji miljun razloga da se to ne učini.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Berlingo

#388
Na dnu bazena? Ja bih rekao na dnu mora. 673 je prosvjetlio cijelo Mune. Bas zato bi volio 588 stalno na 2A. Jer ovdje toliko rjetko dodje autobus da ga niko ne vidi (a nisu Mune nego gusto naseljeni dio). 588 bi bar neko uocio i uveo bi dosta zivosti u zivot mojeg dijela grada!

Shole

Citat: kico101  u Rujan 28, 2010, 21:16:31
A ja bih predložio da se u sve autobuse kojima se postojeći displayi vide poput prometnog znaka na dnu bazena ( poput onih na 611-615 i sl. ) postave displayi tipa 588,673-675. Naravno, postoji miljun razloga da se to ne učini.

To je jedna investicija bez koje se ipak može.  S obzirom kakva su vremena ima i važnijih stvari.  A zašto su navedena 4 dobila te displejeve to sam bog zna.  Ko zna šta se opralo na taj način i ko je pospremio u džep provizijicu