Brioni, Pula – razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 12:03:53

boro

 Svi imaju zvijezdice osim Tama I Setre.

boro

  I gb.88 nema staklo na dolnjem dijelu prvih vrata.

boro

 Neznam dal je to netko primjetio ali Man gb. 58 ima sa nekom tankom žicom međusobno vezane retrovizore, navodno mu zbog jakog vjetra klepeču i čak se znaju pomaknuti. Ali to mi je malo čudno jer ostalih 7 takvih buseva to nema, a otprilike su iste starosti.

brioni

Šta mislite ima li Brioni Pula potrebe kupovati nove buseve i proširivati vozni park? Ili mu Autotrans uzima veliki udio u tržištu prijevoza  u Istri pa samo ima potrebu obnoviti vozni park?
Oprostite ako ima pogrešaka

Slavuj

malo offtopic ali sad vam je samoborcek kupio tamo kolodvor i on se misli prije ili kasnije spojiti s istrom

zlikowszky

Citat: busfan  u Kolovoz 02, 2008, 09:49:41
Ja mislim da zvjezdice znace razmak sjedista, znaci 3* cini mi se 77cm, 4* 83cm i 5* 90cm. A Brioni ocigledano na svali autobus stave 5, to ima dodje vise kao neki "potpis" nema to veze sa kvalitetom autobusa ???

Upravo to. To im je paint-scheme. A kaj zvjezdice nemaju veze s onim za što stvarno bi trebale po ovom ili onom standardu biti - e to je već drugi par kobasica. No, nismo svi baš hlebinci pa da progutamo da je Probus "Exclusive" i da je to 5-star bus. To valja gledati samo kao paint-scheme i ništa više.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

boro

26.10.2008. gb.88 imao 29971km.

Tlimfocit

čua san da su Brioni kupili dva busa od F-toursa Split...Setra 415 HD i Neoplan Citylliner novi...

boro

 Ja neznam ništa o tome.

Tlimfocit

gle ni ja to neznan sigurno...al tako san čuja glasine u st...

tssp

Zašto na BMC-u vežu žicom retrovizore? Previše su nestabilini ili ....

boro

 30.11.2008. gb.88  36500km. .U Brionima niti jedan BMC nema vezane retrovizore. Jučer sam bio sa gb.88 Pula-Split-Pula (naravno kao putnik) i mogu reći da je bio dosta jak vjetar, ali retrovizori su bili ok.

Tomek

Citat: boro  u Ožujak 12, 2008, 12:44:42
   Konačno sam skužio: Tamove gb. 43,44,i 45 su prodali, 46 još uvjek vozi a 39 je za dijelove.

Kome su prodali TAM-ove?

tssp

jučer u 8 i 25  bmc imao vezane retrovizore

boro

 Koji BMC, odnosno koji gb.?