Brioni, Pula – razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 12:03:53

tssp


boro

 Bit če da je to gb.87 jer za ostala dva (86 i 88) sam siguran da nemaju žicu.

boro

 08.12.2008.   gb 86  77.600km.

boro

   19.01.2009.  gb.87  57.000 km.

busi

neznam jel to tu spada.
bili su nedavno u emisiji ISTRAGA, ako je neko gledo

boro

O čemu se radilo? Nažalost nisam gledao.

busi

Citat: boro  u Siječanj 21, 2009, 13:57:34
O čemu se radilo? Nažalost nisam gledao.

šole je dobio otkaz pa je tužio firmu.
sud ga vratio na poso, a u firmi mu nedaju da vozi

i onda tako u krug

boro


boro

 Brioni kupili novi Cityliner,zasad neznam ni reg. ni gb., razlika u odnosu na gb.85 je da ovaj novi ima bijele retrovizore, a stari crne.

boro

  Evo nešto smo saznali za citija: gb.je 89 a reg počinje sa PU-78...vjerovatno je 789, kad saznam vam javim.

Tlimfocit

na radiju vjest danas da su dva vozaća BRIONA napadnuta i izbodena nožem u Italiji...napa ih je putnik kojeg nisu tili pustit da prespava u busu nakon završetka linije već su ga molili da izađe vanka jer moraju zatvorit bus....kreteni

maky

A zašto su oni kreteni?! Ajmo mi svi lipo spavat po busevima kad nemamo gdje...  ::|

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tlimfocit

Citat: maky  u Veljača 19, 2009, 23:38:54
A zašto su oni kreteni?! Ajmo mi svi lipo spavat po busevima kad nemamo gdje...  ::|

baš san bia ljut kad san to danas čuja na radiju

Neo

Ne rece ti sto su vozaci kreteni? Mislim zavrsila se tura hocemo bus da zakljucamo i idemo svi napolje a ti ako hoces da spavas imas hotel i uzmi si sobu. Mislim da ne vidim sto se dvojica vozaca nazivaju kreteni jer rade svoj posao.
je zakon

Tlimfocit

Citat: Neo  u Veljača 20, 2009, 10:23:36
Ne rece ti sto su vozaci kreteni? Mislim zavrsila se tura hocemo bus da zakljucamo i idemo svi napolje a ti ako hoces da spavas imas hotel i uzmi si sobu. Mislim da ne vidim sto se dvojica vozaca nazivaju kreteni jer rade svoj posao.

ma neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee vozaći!!!!! krivo san se izrazija: MOMAK koji ih je napa je KRETEN....skužajte sad san vidija da san falija....