Prigradske linije 10 - 37

Autor NP-549, Travanj 29, 2010, 20:57:36

kico101

Citat: Boki651  u Rujan 24, 2014, 12:23:02
nego ona serpentina pred Sv. Križem gdje kad bus mota u povratku smetaju parkirani auti, a ljudi nemaju gdje s istima, zbog neisplaniranih parkirališta kad je Kineski zid rađen i okolne zgrade.
Mislim da zbog 5 parkirnih mjesta ne bi propao svijet, ali "građani" vole parkirati auto ispred kuće, a ne da pješače ogromnih 50-100 m. To je problem osobne kulture, a ne tehnički problem, koji se vrlo jednostavno može riješiti iscrtavanjem parkirnih mjesta na južnoj traci Sv. Križa, od okretišta do serpentine, a taj dio napraviti jednosmjernim za aute u smjeru zapad-istok, a dvosmjerno ostaje samo za BUS.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Boki651

Da, u pravu si, dalo bi se to riješiti da se baš mora. Ali kod nas čim se nešto ne mora, odmah potraje rješavanje.
Zglobni bi dobrodošao iz razloga jer ovi POS-ovi stanovi na Hostovom bregu samo što se nisu uselili. Da ih je po dvoje u stanu, to je novih 180 ljudi koji gravitiraju prema 7a. A ima ih u nekim stanovima i po 4. Ne moraju svi koristiti bus, ali je opet to opterećenje linije, koja ionako puca po šavu.

Shole

Pa nemora 7A vozit na Sveti Križ,  može ić samo do centra ili Piramide

111222

ja sam jednom pita nekog vozača zašto nema harmonika/zglobnih na 7A.. i čovjek kaže da takvi autobusi jedva nekako se probijaju na uzbrdicama prema hostima ili pehlinu i da je to razlog...sad koliko ima istine u tome ne znam

zvone16

Oprosti možda ću ispast malo grub ali jeli pratiš forum ? pisalo se već stotinama puta o tome.
ZvoneXp

tramvajac 92

Sad ispadam zla babetina, al zašto se vodi rasprava tu o gradskim linijama?

111222

Citat: zvone16  u Rujan 25, 2014, 17:46:17
Oprosti možda ću ispast malo grub ali jeli pratiš forum ? pisalo se već stotinama puta o tome.

ne ispadaš grub, ali ja sam na ovom forumu dosta kraće, a uz to niti sam vozač niti puno znam o busevima kao i o linijama...obični sam student...skužaj, nemam volje i vrimena listat i čitat prijašnjih 20ak stranica...ili kako se to sad kaže sori faco ;)

Filemona

Citat: kico101  u Rujan 24, 2014, 11:36:49
Citelis da, za 1A, 2A ( čak i tu bi u vršnim satima bilo dosta škakljivo ), 3,3A,4,8,8A, u prigradu na 10,10A ( izvan ljetne sezone ),možda 11,13 ( vršni sati ) 14, 25, 27, 35,36,37.
Što se tiče 2A, mogu reći da je inače poluprazna, a ako ste ju vidjeli punu, to je kad ide iz grada prije Novog lista, ili za grad nakon Novog lista zbog Elektrotehničke i Elektroindustrijske škole, a mislim da su i dva tri faksa uz trasu.
A 1 je isto čudna biljka, zna biti krcata, a zna biti i skoro prazna.

111222

pomalo iznenađujuće, bar meni, g.b. 565 na liniji 32 :)

Shole

Rezervni bus,  krpa di treba

kico101

565 je počeo na 32-ci i vozio tamo više od 10 godina, da ne kažem 15 ( Shole zna točno ), pa mi je neobično da je iznenađenje da se vratio tamo.  ;D ;)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549


kico101

Neko gona Arwaya.
btw, ima li ča medvida gore na prijevoju? ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

Neč je šuškalo during the number two, al tad to ni bitno !

kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.