Prigradske linije 10 - 37

Autor NP-549, Travanj 29, 2010, 20:57:36

kico101

Citat: ikar  u Ožujak 08, 2012, 23:29:25
Nisam na to mislio, već da će nam djeca postat invalidi!  ;)
Ovo si 100% u pravu. nekada su djeca pješačila po 10 km u školu i toliko natrag, a danas je problem i 100 metara, pa se pitam što se može očekivati od budućih odraslih ljudi. Lezi i čekaj da drugi radi umjesto tebe.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Klanaman

Samo da mi je znat odkud će Trolej "izvuć" još jedan minibus za tu liniju.

ikar

Mogu se 105-107 upregnut. Ionako stoje cijeli dan!

Shole

114 sa Tibljaša, a tamo veliki bus

NP-549


zvone16

Evo ga 694 nazad  ;) Jeli mi se čini ili je dobio ispod displeja ovu crnu traku  ?
ZvoneXp

ikar

Nije nazad, slika nije od danas  ;D  Ima tu traku već dugo!

Shole

Traku ima ispod displeja i na bočnom staklu od kad je bio novi, al se skoro ni ne primjeti

MB Citaro

opet ne idu neki polasci, danas linja 20 polazak u 12:30 za Marčelje nije išla

MAKI

pa je 686 u 13:00 bio pretrpan pretpostavljam.
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

MB Citaro


Shole

#251
Bitno da se voze navijači na utakmicu i rukometašice, a za linije nije bitno.  Ako Autotrans vozi igrače Hajduka na Viškovo na treninge onda nek voze i navijače kad stignu iz Dalmacije, a ne da mi moramo a nemamo čim.  Sve šta nevalja i šta niko neće to vozimo mi.  Baš bi Autotrolej vozio Armadu na gostovanja da se privatnicima isplati, aha moš mislit.  Mi možemo samo to i glupe penzionere po Golubinjacima, Tuhobičima i ostalim okupljalištima davno izumrlih boraca

NP-549

Neznam šta reć, koju posluku porat ;)   Da je linija (polazak) totalno ispala, nebi ni bila neka posebna vijest s obzirom da je to nažalost postalo normalno,  al ovo ipak moram  naglasit jer je jučer zglobni Conecto 667  vozio liniju 18  Rijeka-Kastav-Brnčići.  NE, ne Spinčići, dobro ste pročitali, monotral je vozio Brnčići !!!

421

Citat: Shole  u Ožujak 21, 2012, 18:43:57
Mi možemo samo to i glupe penzionere po Golubinjacima, Tuhobičima i ostalim okupljalištima davno izumrlih boraca!
StOOOO!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

M.A.N. boy

pa ko to tako biserno sastavlja? sta je slijedeće monotralom do triblja? haha