Pulapromet – fotografije, 2007. – 2022.

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:24:07

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

sendipula

dvije brzinske gbr. 186 i 184



Živjela 184-ka!

sendipula

#107
185 (brzinske fotke) znam da ne smiju bit ovakve fotke al (bolje ista nego nista)











evo nama naseg Big Skatar Brothera

Živjela 184-ka!

nexus

Pa zar nije žalosno da se busevi koji ovako izgledaju puštaju na ulicu?

sendipula

Živjela 184-ka!

nexus

Uglavnom, Pulapromet je otišao na kvasinu.. Ne Antu, da je antu bilo bi super..

sendipula

da, al ipak prevoze ljude a ne stoku i kokoske da onakvi autobusi idu u promet (199, 185)
Živjela 184-ka!

nexus

Kako je krenulo, ne znam je li gore da su ovakvi autobusi u prometu, ili da i njih povuku.. Sve u svemu, sa Škatarom i ovom bulumentom lakodelaca smo na*ebali..

sendipula

nemoj urotu davat na MB O405N (Jer su mi to najdrazi busevi) ali makar ljepilo neka skinu da ne izgledaju ko kokosinjac...
Živjela 184-ka!

Tomek

Malo Pulaprometovih autobusa

Merđe









Od niskopodnih su tri bila u onoj maloj garaži kod Briona, a samo 185 je vozio

i MAN-ovi







201 s jednom od meni najljepših reklama





Europolisi























Slike su iz reportaže o Istri koju možete naći na našem forumu
http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=18095.0

Tomek


i Citelisi









tu prije par mjeseci nije bilo ove živice pa se moglo napravit puno dobrih fotki iz oba smjera; ima par klupa u hladu, stavit hladno piće u ruksak i fotić u ruke i uživancija



I ovima reklama lijepo stoji







Zanimljivo rješenje za vozni red





Slike su iz reportaže o Istri koju možete naći na našem forumu
http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=18095.0

nexus

#116
Hvala Tomek i Krpan, odlične slike!

Nažalost, i one svjedoče potpunom kaosu i dezorijentaciji koja u firmi vlada..

nexus

#117
Eto, da podsjetim one koji znaju i obavijestim oni koji ne znaju, Google Street View je pokrio veće hrvatske gradove, pa možete, koga znaima, malo pronjuškati po gradu.. Da ostanemo u duhu teme:



Od zanimljivosti, zasad sam naišao na izgleda pokvarenu mečku O405 N2 u Voltićevoj, parkiranu uz cestu kod crkve na Vidikovcu..

sendipula

184 :((((( moj najdrazi bus u kvaru  :'( :'( :'( :'(
Živjela 184-ka!

sendipula

evo malo old school kurijera













Eto to je to od mene! :-)
Živjela 184-ka!