Slike iz Zagreba 2010.

Autor Berlingo, Siječanj 01, 2010, 03:58:53

Tomek

Danas na 202 Citelis putnik -- gbr793


mate

Nije slika iz ZGa, nego iz Sl.Broda, gdje je ovaj Gbr.5 bio jucer, razlog gostovanje Cibone u Sl.Brodu ;)


Tomek

Ovo je inače najstariji MAN Lion's Coach II. generacije u Hrvatskoj, 2003. je godište :)

tramvajac 92


tramvajac 92

Jučer:
Prikaz dijela kvarova opisanih u temi o tipovima autobusa na linijama:




I dvije sličice tog autobusa izvana-jedna na terminalu:

i jedna u Jarnovićevoj ulici

Berlingo

14.05.

65


75


23


25


76,77


506


100


323


551


I cudna slika za kraj. ZET-ov autobus vuce karton po cesti.

78

plavi ZET-ov bus volim

121 na obilaznoj ruti. Bilo je fora dok je trajalo, od sutra povratak na staro...

Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

Tomek

Od sutra???? Pa Bolnička je kod RIsa cijela iskopana, nema uopće asfalta, a šahtovi su visoki po pola metra??? Sumnjam da će se noćas nešto promjeniti jer popodne nije bilo radova.

plavi ZET-ov bus volim

A vidi stvarno. Na obavijesti od prošlog tjedna je rečeno da će radovi do 18.5. biti gotovi. Sada na ZET-ovoj stranici čitam obavijest koja kaže da će se radovi nastaviti sve do 21.5., ali ko zna hoće li im i to biti dosta. Meni paše  :) Sutra ću onda sa 121 u školicu - po posljednji put.
Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

sokre

Smiješno je slika sa kartonom.. Sigurno su se putnici čudili neobičnoj buci.

Prije par godina sam bio u busu koji je na srednjem mostu pokupio čunjić (koji se obično stavlja na svježe obojanu horizontalnu signalizaciju). Nikako ga se nije mogao riješiti (podvukao se između prednjih kotača), pa se desnim kotačima popeo na nogostup mosta i tako se vozio od polovice mosta do južnog ugibališta.

Svaka čast vozaču, malo akcije..  :D

Berlingo

Zagreb,17.05.

556


186


184


320


151


145


140


345


809


I jedna posebno mi draga, jer isti dan smo jedna cjenjena osoba s ovog foruma i ja slikali isti bus!

229

plavi ZET-ov bus volim

Citat: Berlingo  u Svibanj 19, 2010, 00:40:22
I jedna posebno mi draga, jer isti dan smo jedna cjenjena osoba s ovog foruma i ja slikali isti bus!

229
Aww, baš lijepo.
:D
Nešto od 18.5.



Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

Berlingo

21.05.

77


82


421


531


I jedna posebna. GB 5 penje se prema Gornjem Jelenju.

Berlingo


conecto

#119
Danas na vrhu Avenije Gojka Šuška dosta MAN-ova iz APP. Vozili su školsku djecu u Policijsku akademiju.



Preko puta čekao je i Conecto H iz APD gb 430.



I uz njega "obični" Conecto gb 431



Isti taj prije toga u kvartu pred školom vrlo blizu nespretno nagnutog prometnog znaka



A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...