Slike iz Zagreba 2010.

Autor Berlingo, Siječanj 01, 2010, 03:58:53

plavi ZET-ov bus volim

Volim kad imaju zastavice.





Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

MAN19464

volim i ja samo kada kiša pada i kad se smoče jako lupaju po busu, pa nije baš ugodno slušat udarce.

Berlingo

Par slicica od ponedjeljka. Bilo ih je jos ali jedino su ove uspjele.

6005


65


334


146

plavi ZET-ov bus volim

Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

Berlingo

334,36


226


421 s meni osobno najljepsim tramvajem ikad u Zagrebu, a ja cu ga prozvati Milka!

Berlingo


plavi ZET-ov bus volim



Potrefilo se da su se našla 2 busa na početno-krajnjem stajalištu. Dobro, to se desilo zato što je 223 krenuo 2 minute kasnije nego što je trebao, ali svejedno, fora. :)
Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

marin


Berlingo


Berlingo

Evo par slicica od mene od srijede. Definitivno rjetkost i tko zna da li cu to ikad u zivotu vise vidjeti.

537


545


183


179

manoplan

Jučer.  Na liniji 107: JANKO  ??? ;D


Tomek

A bus nije ni blizu Jankomira, nego na nekoj od linija prema Novom Zagrebu tj. Mostu Slobode

Berlingo

Da mi je samo znati gdje su se vozili ti putnici i sta je bilo dalje na ugibalistima.

conecto

Citat: Tomek  u Lipanj 25, 2010, 01:12:25
A bus nije ni blizu Jankomira, nego na nekoj od linija prema Novom Zagrebu tj. Mostu Slobode

Sigurno je ta lokacija, ali možda se kreće prema Jankomiru (ima tu i stajalište) pa mu je ova crna zgrada iza leđa  ???
Posebnost gb 506 u odnosu na ostale O-405 GN su krem obojane lajsne iznad vrata (takvo rješenje imaju i solo O-405 N koji su sad u APVG).
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

tramvajac 92

Bio je on i na 215 sa tim displayem