Slike iz Zagreba 2010.

Autor Berlingo, Siječanj 01, 2010, 03:58:53

Berlingo

178


Uploaded with ImageShack.us

22


Uploaded with ImageShack.us

176


Uploaded with ImageShack.us

684


Uploaded with ImageShack.us

6001


Uploaded with ImageShack.us

95


Uploaded with ImageShack.us

manoplan

Okretište/polazište linija za Jačkovinu i Orešje (142 i 143 )



Na Aleji Bologne


manoplan


manoplan

#213
Kad sam već bio na Kaptolu red je i ZET slikati



EDIT: Primjetite policajca u pozadini na motoru. Mislim da je danas bio tamo da uvede reda jer se vozači osobnih automobila parkiraju na okretištu i tako ometaju ZET.

Berlingo

#214
Nebi rekao da je tamo bio radi tog razloga. Bio je i kad sam zadnji puta bio ja tamo. I onda se odjednom izgubio i za nepunu minutu su se stvorili policijski auti. Prije bi rekao osiguranje radi neke vazne osobe. A bilo ih je i oko mene u civilu.
A ovo su moje slike iz Zagreba od srijede.

100


423


9


87


64


768



ipiljek

Mislim da je Manoplan dobro primjetio zašto je policajac tamo, jer od 23. 10. su autobusne linije prema grobljima pojačane, pa vrlo vjerojatno regulira da ne dođe do većih zastoja. ;)
18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!

Mirta

Policija je na Kaptolu dežurala i u prethodnom tjednu (11.-17.10.) s dva automobila,  motoristima i nekoliko policajaca  koji su se zadržavali kraj fontane i na suprotnom pločniku  gdje su kafići. Upozoravali su vozače da se ne zaustavljaju na tom mjestu, a viđen je i pauk kako odvozi vozila. To su, znači, već bile pripreme za tjedan s pojačanim autobusnim linijama prema grobljima.
Nikad ne reci:"Nikad!".

manoplan

Citat: Berlingo  u Listopad 24, 2010, 02:10:46
Nebi rekao da je tamo bio radi tog razloga. Bio je i kad sam zadnji puta bio ja tamo. I onda se odjednom izgubio i za nepunu minutu su se stvorili policijski auti. Prije bi rekao osiguranje radi neke vazne osobe. A bilo ih je i oko mene u civilu.
Kad je osiguranje u pitanju, to izgleda potpuno drugačije. Ima ih deset puta više, a bude i ekipa u crnim odjelima i kockastim glavama.
Citat: ipiljek  u Listopad 24, 2010, 12:14:54
Mislim da je Manoplan dobro primjetio zašto je policajac tamo, jer od 23. 10. su autobusne linije prema grobljima pojačane, pa vrlo vjerojatno regulira da ne dođe do većih zastoja. ;)
Ipak je ovo u pitanju. Problem kulminira kad ljudi pojačano putuju prema mirogoju, a to je upravo ovih dana. Turistički autobusi dodatno kompliciraju stvar.

A mogli smo s ovim u drugu temu koja nema naziv ''slike''  ::|

Berlingo


tramvajac 92



Berlingo


plavi ZET-ov bus volim

#222
Da ne mislite da sam vas zaboravila. Evo fotkica od danas:  :D




Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

Berlingo

A vec sam se zabrinuo. A slike predivne kao i uvijek. Svaka cast!

221

433 je danas  na 229



Nova shema bojanja 525