Slike iz Zagreba 2010.

Autor Berlingo, Siječanj 01, 2010, 03:58:53

Shole

Lijepa turica mora se priznat.  I fora mi je ova 233, nema nijednog semafora i interesantno je jer je usko

Berlingo


Berlingo

Nedjelja na Kaptolu.

175


472


176


670


I u samom srcu Zagreba.

5010

Berlingo


Berlingo

31.07. na Kaptolu.

662


683


175


17

Berlingo


Berlingo

#156
Ja se ponovo moram zahvaliti jednoj osobi iz Zagreba na pracenju foruma i ovim slikama. A ta mi osoba kaze da je od Trnskog do Savskog mosta putovala s tramvajem bez broja. Pisalo je samo Savski most. Dalje je vozio autobus.  Radi radova jedan je vozio do Mazuranicevog trga. A slike jasno pokazuju da je to 230.


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

plavi ZET-ov bus volim

Evo i mojih slika s Kaptola. Nadam se da će ih biti još onako lijepih, u mome stilu ;D jer stvarno je lijepo tamo gore uz prirodu i znamenitosti našeg grada, pa dobivam inspiraciju.


Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

Tomek

Conecto 437 jučer na Kvatriću -- nemamo ih često na forumu pa sam ga odlučio fotkati


City 471


Citaro 552

Tomek

Danas u Zagrebu
741 na Zagrebačkoj


763 na raskrižju Av. V.Holjevca i Vukovarske


Dva Citelisa 18m par metara južnije


780 u Gradskoj plinari iz koje je kad sam ja došao baš izlazio ovaj Talijan sa Touranom Ecofuel



gbr175 se vrača na Kaptol :)


136 je odvozio liniju 120 do kraja, iskrcao putnike i umjesto s natpisom Garaža, otišao u garažu s natpisom Autobus u kvaru(iako mu je to redovno bilo da ide u garažu)


878 se vratio u svoju staru garažu Podsused, vjerojatno na neki popravak


141 stoji ukomiran kraj 154 i još par autobusa


77 na Bolničkoj

221

Citat: Tomek  u Kolovoz 11, 2010, 21:00:16
141 stoji ukomiran kraj 154 i još par autobusa

Vidim da je 141 dobio novi poklopac motora. Znači, ipak će se popravljati?

Berlingo


Berlingo


plavi ZET-ov bus volim

Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

Tomek

Citaro


Daily


Citaro G iza Citelisa 18m


I dva Citara od čega je gbr540 s reklamom straga -- ova bi Vam se mogla posebno svidjeti :)