Vozni park - ADF

Autor adf, Rujan 05, 2010, 19:45:56

adf


adf

Hrvatski dvojac 0404 Croatia Bus i S417 HDH Autotrans; u iscekivanju pojacanja App Setra 317 (uskoro stize)

Jos malo hrvata (ovi si izmisljeni)


Trolist: novi Cityliner, Man Lion's star i Neoplan tourliner

Renault Iliade i setra 315 HDH

Man Lion's Reggio i Starliner Bosina i Hercegovina :)

adf

#2
Iznenadjujuce kvalitetni Travegosi, mogli su se kupit za 35 kn u shoping centrima, jedino su im malo apsisala stakla kroz ovih par godina sto ih imam

Man Lion's City dd, ima ih za kupit u Mulleru

Starliner 1:64, igracka za 25 kn dobio novu boju

adf

Evi i jedan poseban: Malta bus


I London bus (Leyland)


adf

#4
Evo i police napravljene po uzoru na onu od dragog nam prijatelja entuzijasta sa prijevoz.hr

I nova polica

I jos nekoliko pogleda




Marek

Citat: adf  u Rujan 05, 2010, 19:51:05
Hrvatski dvojac 0404 Croatia Bus i S417 HDH Autotrans; u iscekivanju pojacanja App Setra 317 (uskoro stize)

Jos malo hrvata (ovi si izmisljeni)


Trolist: novi Cityliner, Man Lion's star i Neoplan tourliner

Renault Iliade i setra 315 HDH

Man Lion's Reggio i Starliner Bosina i Hercegovina :)


Ovaj hrvatski dvojac,gdje si ih nabavio??

adf

Oba su kupljena na ebay.de. Croatia bus je bio zadnji, a ima jos za kupit Autotrans i App Setre 417 i 317. Cijena im je oko 20€ + 5€ dostava u RH. Uglavnom sve sto sam kupio prek ebaya je uredno stiglo kroz cirka 5-15 dana.
Povremeno ima za kupit koji bus od Croatia busa. Sad se nedavno prodavao Megaliner.
Evo i slike Mercedesa od Croatie u kutiji.



Marek

aj mi daj link za buseve na ebayu  ;D

adf

Vrlo je jednostavno. Ukucas www.ebay.de i upises u trazilicu APP SETRA. Izbacit ce ti cetiri rezultata. Isto tak ukucaj i autotrans setra i izbaci cetiri rezultata.
Inace je izbor super za njemacke buseve, ima ih koliko oces svih tipova.


Marek


adf

Evo i jos malo slikica:





adf

Ovak je bio zapakiran novi Cityliner





Marek

EE samo još kada ih naručiš oni ti dostave u tvoj grad,na tvoju adresu?
I gdje si kupio onu policu?? I kako platiš ?Kad ti dostave ili?

adf

#13
Polica je kupljenja u Kiki u Zagrebu, ima i svjetlo sa straznje strane.

Sto se tice ebaya malo je zajebancija otvorit racun, al je poslije kad to jednom obavis full jednostavno.
Za kupnju prek ebaya moras imat kreditnu karticu.
Ja sam uzeo u PBZ debitnu karticu (znaci stavis na nju lovu i mozes potrosit smo koliko imas na njoj). Ali moze i neka druga.
Moras se registrirat na ebay.
Onda moras otvorit i racun na paypal. Tu registriras karticu.
Onda na ebay moras svoj racun vezat za paypal.
Paypal te trazi da ti skine neku sitnu love (ispod 1€) da provjeri tvoj idenititet. Onda ti se pojave 4 broja na izvodu (ili odes u banku ili na internetu vidis). Kad ukucas ta 4 broja vezan ti je paypal na ebay i mozes pocet trosit.
Kasnije kupujes samo sa passwordom  koji si sam odredis.

Sto se tice dostave moras uvijek gledat da dostavljaju u HRV, to gledas tamo di pise verstand nach. Ak ne pise moras kontaktirat tipa da li dostvalja u HRV. Dostava ide automatski na adresu koju si registrirao na ebayu, a rucno mozes svaki put promijeniti da ti dostave na drugu adresu. Stize ko i svakak druga posta, preporuceno (mene obicno doceka ona plava obavijest pa idem u postu u Branimirovu).

Uglavnom malo je zajebancija prijavit se al se isplati jer je poslije vrlo jednostavno spiskat pare.

Marek

Hvala na informaciji.Već sam se ja reggo na ebay al nisam znao to za karticu.
Kad si kupio policu? Sviđa mi se.