AP Varaždin - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:16

zlikowszky

Citat: Tomek  u Lipanj 22, 2008, 13:45:45
Budući da CB nije imao dovoljn autobusa za Njemačku je jednu njihovu liniju vozila AP VŽ-ova S315GTHD.. Tabla linije je vjerojatno sa početaka CBa



Ma ova tabla datiracjerojatno još iz doba Zagrebačkih Transporta. Takve su oni imali u to vrijeme.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Alex


Tomek

Jučer iz Splita stigao gb551



A malo poslije njega stigao i ovaj Steyr, ali ne znam od kuda


Tomek

Danas luuudnica --- totalna suprotnost --- za Pulu nisu imali ništa drugo za poslati pa je poslan ovaj MB Sprinter, jedno petoro ljudi nije stalo u nj i ostalo u ZGu





Sat vremena poslije za Poreč pak krenuo krcati AV120D gb500 -- prije puta su vozači motor luftali  ;D



I ulovio sam danas ovaj gb381, u savršenom stanju je., svaka čast


Alex


Tomek

gb555 jučer pun na liniji Varaždin - Poreč



Alex


brzi

Alex kao i obično dobre fotke  ;) Nego može koja slika Graf&Stifta 240,nekako uvijek kada slikaješ oni budu u daljini,te se polovično vide,ako ti nije problem  :)

Alex

Hvala!Ma normalno da mi nije problem,čim se koji pojavi "moji je"  ;)

A sad gb 634



gb 406



gb 429



TAM 331 A 119


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

Jučer čak tri u isto vrijeme se skupili na Autobusnom kolodvoru Zagreb, sve tri katnice došles mora.. AP VŽ ima brdo sezonskih linija za more, po cijeloj našoj obali i otocima.

stipe15

AV120

Isuzu koji je danas vozio ATP-ovu lokalnu liniju

stipe15

Ovaj mališan več duže vrime vozi ATP-ove linije.

Tomek

#74
gb489 danas ulovljen u Zagrebu.. Jučer sam gledao prometnu od gb487 i on je 1997. godište što znači da je i ovaj isto...