Croatia bus - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:00:15

Konj

Znaci opet idu na istok? A kad ce se vremenski preseliti?

8) 8)

mate

Jutros u maglovitom Sl.Brodu na liniji Laussane - Vukovar


fakincic

Pregrada, 14.30 (Hum na Sutli - Zagreb)

Ovdje je u 2 sata počela prava mećava, no bus je redovit :)



Uploaded with ImageShack.us

kampanjac

nemoj mi reči da je skyliner išao u 14:40 za zagreb...pa nemrem vjerovat..to je super...e kad bi tak bar bilo svaki dan... ;) ;)

fakincic

i večeras je došao iz Zagreba katnjak ZG-740-VS, valjda nekaj popravljaju na 511

zlikowszky

Potvrđujem prethodni fakinčićev navod...sreo sam ga na rotoru kod Gjalskog..
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

kampanjac

danas u 09:30 opet skyliner u krapinskim toplicama..baš ga je lijepo videti za promjenu...

By kampanjac at 2010-12-06

By kampanjac at 2010-12-06

..a btw, u petak ujutro 03.12.2010 sreo sam u zagrebu na križanju selske i baruna filipovića, onaj stari 511 je napravio gužvu na zelenom valu, ostao u kvaru..zacvikale mu se kočnice...pokušavao je krenuti ali zadnji kotači su šlajsali po cesti... ;D..zato je valjda i skyliner tu.. ;D

fakincic

Očito je to bila, nažalost, neuspješna "probna vožnja" za 511 jer je i prije 3.12. već nekoliko dana katni na liniji za Stražu.

fakincic

Pregrada, 10 sati (linija Zagreb - Straža 8.30)
513



Uploaded with ImageShack.us

Od danas, izgleda, sve što je vozio 511, vozit će 513,
a sve što je vozio 513, vozit će bijeli VW minibus (ako sam dobro skužio LT 46 valjda)

kampanjac

513 danas u 15:00 krenuo za zagreb...

By null at 2010-12-09

By null at 2010-12-09

By null at 2010-12-09

fakincic

Evo slike famoznog minibusa, sad se vidi koji je to zapravo auto, a ima i naljepnicu od Jozo Turista.
Danas, 13.30 u Humu na Sutli, čeka 14.05 i polazak za Zagreb



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


kampanjac

al to onda nije od croatie kombi...on je samo u najmu kod njih, kaj ne..? ??? ???

Tomek

Croatia bus je zadnje autobuse kupila 2003., ovo sve ostalo je samo krpanje na razne načine da bi se preživjelo.

Majstor

Kako Zovko odvozi tako njima nedostaje vozila pa krparaju
Samo mi sudite pošteno !

kampanjac

..to je zbilja žalosno...od nekoć najjače firme na našim prostorima a usudim se reči i šire, spali su na to da moraju unajmljivati buseve za svoje potrebe...