Croatia bus - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:00:15

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

tomekk

Danas za Berlin 0022, a za njim malo kasnije i Domino od Jozo turista.Nego, zanima me dal će sad slat ove novopristigle Iliade van ili će samo voziti po Hr ???

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

mate

Jedna od prinova danas na liniji Zupanja - Frankfurt (zanemarite tablu ;))


Shole

Čudi me za jedan Croatia Bus koji ima puno autobusa da su prestali vodit autobuse po garažnim brojevima ili naručenim registracijama.  Ako je istina da se polako oporavljaju i da će bit još prinova, prilična zbrka će nastat ne uvedu li ponovo neki red

Konj

Bas je ruzan, a navodno ce ga i obojati. Takav bus nikako ne pristaje jednoj firmi kao Croatia Bus.

8) 8)

Shole

Svačeg će još bit.  Zaboravimo na vremena kad su hrpe Neoplana dolazile.  Baš me zanima kako će izgledat u novom ruhu. Moram priznat da mi se jako sviđa shema Croatia Busa, prilično se istične u masi ovih blijedih sve na isti kalup ili pak čisto bijelih  >hammer<

Tomek

Taj bus je sjajan ako se ekonomski gleda za linije, jako pouzdan, ide ko zmaj, a malo troši. Ovi iz Austrobusa šta voze s njima Zagreb-Beč ne mogu ih prestati hvaliti, a pokazalo im se i kao mnogo jeftiniji po pitanju troškova od Setre S315HD s kojom su ih uspoređivali na toj liniji.

Konj

Pa da bitna je maksimalna iskoristenost. Sto za dugorocno nije isplativo.
A nije ni cudo tko u ovoj drzavi vodi firme i sto je sve tu gdje je.
8) 8)

Shole

Zašto nebi bilo isplativo ?  Pa najskuplji bus je bus koji stoji.  Zašto Autotrans vozi Setre 415 GT-HD  3 do maximalno 4 godine, tada im imaju oko 700/800 tisuća kilometara i bus se seli u neku poslovnu jedinicu koja njime vozi lokal i slabije linije nego što su međunarodne u matičnoj PJ Rijeka.  Taj bus je svoje dao, on je sebe isplatio !   

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

tomekk

Danas za Njemačku otišla čak 4 autobusa (nisam siguran jel i 5. bio na liniji)
Jedan od njih bio je i nedavno pristigli Irisbus na liniji Osijek-Hamburg:

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

tomekk

U Karlovcu.
ZG 004-CB na liniji Zagreb-Split:



ZG 8181-EM na liniji Zagreb-Crikvenica:





Zg 3339-EK na liniji Rovinj-Zagreb:





I ne, nisam halucinirao neki dan.Dobro sam vidio.Ova dva imaju zelene tablice, a vjerojatno i još koji:


Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

zvone13

sta znace te zelene tablice ???
mozda je pitanje glup, ali tko pita ne skita !!!!

Marek

Citat: zvone13  u Kolovoz 23, 2011, 20:25:20
sta znace te zelene tablice ???
mozda je pitanje glup, ali tko pita ne skita !!!!

Čuo sam da to znači da vozilo privremeno boravi u Hrvatskoj.