Croatia bus - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:00:15

shef

Citat: zvone13  u Srpanj 08, 2012, 22:43:26
ako sam dobro primjetio preskocili su tablicu ZG 5555 CB   ili je za nekog specijalnog busa rezervirana

Dobro si primjetio, tablica je izdana, ali nije autobus. Onako, menadžerski automobil, ali ipak automobil.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Marek

2 noviteta

Tourliner iz Požege




Bova za Njemačku










passat238

#708
Danas na Zagreb-Požega

Mihailo Mateljan

Danas Zagreb Stuttgart... bus123

bonaparte12

Starliner koji je prije bio ZG 1111 CB dobio tablice ZG 2906 CB, Transliner koji je bio ZG 0009 CB dobio tablice ZG 8932 ER
POLAKO I SIGURNO

Tomek

Danas Zagreb - Frankfurt prekrasni Cityliner

5AR

#712
0003 na  Zagreb - Rovinj





0015 na Baška - Zagreb



Novi V. - Zagreb





Tomek

Zašto su Starlineru mjenjali registracije i šta predstavlja broj 2906 jer je reg. očito namještena?

Shole

Vidio sam ga neki dan na Žabici bez zadnje tablice, a što je najčudnije, ispod je bila vidljiva tamno plava boja.  Dal se netko sjeća kakav je on bio prije nego je dobio "HNS look", ili je od prvog dana bio onakav ?

shef

Ovo je druga najstarija slika uopće koju imamo (pre-HNS era), sa starog foruma, by Tomek, jesen 2006:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

zvone13

mozda dolazi novi sluzbeni bus za nasu repku, pa su pripremili ( oslobodili ) tablice ZG 1111 CB

Tomek

Čovječe, već je prošlo 6 godina od te fotke, kako vrijeme leti..

bonaparte12

Navodno je ukradena zadnja tablica sa Starlinera, te su zbog toga mijenjali tablice, da im ne pravi probleme na granici
POLAKO I SIGURNO

Tomek

To je lako moguće, al zašto 2906? Mislim čim su slova CB onda znači da je namještena jer da je po redu bilo bi ES, pa šta onda znači broj 2906?