Croatia bus - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:00:15

mate


Tomek

Mali Irisbus

Veliki Irisbus

mate


fakincic

Evo ga i ove nedjelje kod nas. Snimljen upravo u centru Pregrade prema Zagrebu.


BTW Neobična situacija na AK Pregrada. Tri Croatiabusa. Ovaj, koji kreće za ZG u 14.30, transliner 0004 (koji odmara subotom i nedjeljom) i onaj mali Irisbus.


Malo povijesti. Prije 20+ godina u Pregradi znala su na noćenju biti i tri plava busa:
- linija za Pregradu u 16.45 (koju danas vozi Presečki)
- linija za Stražu u 18 sati
- linija za Desinić u 14.30.

fakincic

#799
0004CB danas u 13.50 u Leskovu Grmu iza Vetropack Straže čeka 14.05 da krene iz Huma na Sutli za Zagreb


actros


MAN SU220

#801

fakincic

Bio sam na jednom (poslovnom) druženju s lovcima u lovačkom domu iznad Huma na Sutli pa sam podesio svoj boravak, tj. povratak da uslikam ZG-7850-EK (ex0010CB) dok se spuštao s Gornjeg Huma u 14.10 prema Pregradi.



pa onda malo ispred stanice Druškovec II.



(0004CB, provjereno, stoji u Leskovu Grmu do ujutro u 5, a na AK Pregrada je onaj plavi ex  Jozo. Sutra je ponedjeljak, prvi dan škole, žao mi je svih onih koji se neće moći ugurati u taj mali busić. U tjednu stanu svi u njega, ali kak bu sutra?!)

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Paško

Napokon sam i ja uhvatio ovu zvijer
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

fakincic

#805
Ovo mi je jedan od boljih ulova, najdraži sigurno. Redovna linija zbog loše organizacije prometa zalutala prije 10 minuta u moju ulicu.

ZG 7850 EK


Naime, danas je u središtu Pregrade fašnik - predstavit će se u 11 sati desetak vrtića iz cijele županije pa je promet glavnom ulicom (državnom cestom) kroz centar zatvoren. No, majstor je bez panike upalio sva četiri i u roku od pola minute se izvukao iz krkljanca. Trebalo se vratiti skroz do kolodvora i kružnog toka i zaobići glavnu ulicu i u centru kod Konzuma se vratiti na glavnu cestu prema Humu.

mate

Veceras u Sl.Brodu na posebnoj voznji u sluzbi HNSa

Cityliner dovezao malonogometnu repku Hrvatske



a Iliade, njihove protivnike reprezentaciju Rusije, aktualne europske doprvake


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

fakincic

#809
Moj frend iz Pregrade putovao danas u 5.30 sa 0004CB za ZG.

Put je nastavio za Rijeku sa 0022.
Prvo ga je uslikao iz pozicije čučavca.


Onda je do 8 i polaska bilo vremena pa mi je ispunio želju i prošetao kolodvorom te pronašao ovog ljepotana


A onda ga je Bari, vidjeli smo, ulovio u Rijeci.

BTW Danas je Desinić dopeljao 0003CB. Bus je parkiran na AKZ Pregrada i u ponedjeljak vraća liniju u 7.30 iz Huma na Sutli za ZG.
Hum na Sutli u 8.30 i 18 i dalje drži 0004CB, koji je večeras zbog snijega kasnio 15 minuta. On će odmarati u Humu na Sutli do ponedjeljka u 5.
Čekam sutra i preksutra da vidim što će u 10 proći kroz Pregradu...

Matija, hvala za fotke!