Prigradske linije 10 - 37

Autor NP-549, Travanj 29, 2010, 20:57:36

kico101

Citat: NP-549  u Prosinac 22, 2011, 10:18:12
Nemoram više ni tabele sam okretat odkad imamo hostese
Jesu l' to stažistice?
Btw, nabavi si autobus sa displayem, pa nećeš morat okretati tabele. :)evil Ma, zapravo, bolje je s tabelama ( i stažisticama ). ;D
Ima i prigodni vic ( možda i ni vic ):
Na oglasu za primanje novih vozača u Trolej stoji: Potrebni uvjeti: D kategorija i vlastiti autobus. 8-8
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

Stažistice posjest (prigodno odjevene) u 657...možda se netko sjeti da treba stavit displej.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mivano

Citat: shef  u Prosinac 22, 2011, 16:09:52
Stažistice posjest (prigodno odjevene) u 657...možda se netko sjeti da treba stavit displej.
Ali što se tiče 657 pomakli su se s mrtve točke. Nakon nekoliko tjedana vožnje netko nabavio veliki broj 4. Prije se uopće nije vidjelo gdje vozi (osim ako ne priđeš na metar).

Boki651

Citat: mivano  u Prosinac 22, 2011, 16:42:20
Citat: shef  u Prosinac 22, 2011, 16:09:52
Stažistice posjest (prigodno odjevene) u 657...možda se netko sjeti da treba stavit displej.
Ali što se tiče 657 pomakli su se s mrtve točke. Nakon nekoliko tjedana vožnje netko nabavio veliki broj 4. Prije se uopće nije vidjelo gdje vozi (osim ako ne priđeš na metar).

Ne znam što misliš pod prigodno, ali svakako bi se povećao broj putnika, a svi displayi izvadili onda.  ;D

Bari

Danas Autotrolej organizira dodatni/e autobus/e na liniji 26 u 14.10 zbog sprovoda na Krasici i velikog broja gimnazijalaca koji idu gore.
KREPAT MA NE MOLAT !

ikar

Neznam, koliko znam u rasporedu nije bilo planirano - jedino ako nije pričuva uskočila. (Samo opet pitanje sa kojim busem - nema ih!)

NP-549

2 BIS-a su bili 686 (izašo iz remonta) i 114.

Da, znam da ćete sad umrijet od smijeha i srat po 114, al kad je full gužva stvarno puno pomogne i Caccimali u koji se bez problema ugura preko 30 ljudi

ikar

A povratak? Nije valjda sve ostalo na redovnim linijama u 16.40 i 17.20?

NP-549

čekali su kod igrališta i u 16:00 bili kod marketa

zvone16

Da, Caccimali je bio kod groblja parkiran ...
ZvoneXp

NP-549

Za one koji vole često srat po Troleju (često i s razlogom) ovo je ipak jedan hvale vrijedan potez!

zvone16

ZvoneXp

ikar

Od ponedjeljka nova linija 20B. Školski minibus naravno! Viškovo-Jugi-Milohni. Kako smo krenuli trebat će tu djecu vozit 104 za godinu dvije!

Klanaman


ikar

Nisam na to mislio, već da će nam djeca postat invalidi!  ;)