Croatia bus - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:00:15

tomekk

Citat:Na registarskoj pločici za vozila stranaca kojima je odobren privremeni ili stalni boravak, za privremeno registrirana vozila i za vozila stranih trgovinskih, prometnih, kulturnih i drugih predstavništava, stranih dopisništava i stalnih stranih dopisnika, otisnute brojke i slova zelene su boje.

I da, pravo je pitanje šta znače??
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

5AR

Citat: Marek  u Kolovoz 23, 2011, 20:27:42
Citat: zvone13  u Kolovoz 23, 2011, 20:25:20
sta znace te zelene tablice ???
mozda je pitanje glup, ali tko pita ne skita !!!!

Čuo sam da to znači da vozilo privremeno boravi u Hrvatskoj.
To jest da vlasnik nije državljanin republike Hrvatske nego ima privremeno prijavljeno boravište na području RH.

im

kolko ja znam to znači da je privremeno registriran ,zam da puno pomoraca ima zelene tablice a vride par mjeseci

Berlingo

O majko moja mila, sta je sad ovo?

neoplancityliner

Citat: 5AR  u Kolovoz 23, 2011, 20:31:30
Citat: Marek  u Kolovoz 23, 2011, 20:27:42
Citat: zvone13  u Kolovoz 23, 2011, 20:25:20
sta znace te zelene tablice ???
mozda je pitanje glup, ali tko pita ne skita !!!!

Čuo sam da to znači da vozilo privremeno boravi u Hrvatskoj.
To jest da vlasnik nije državljanin republike Hrvatske nego ima privremeno prijavljeno boravište na području RH.
ali zeelene tablice se stavljaju i na vozila koja su kupljena na leasnig...

tomekk

Hm, a zašto onda autobusi drugih firmi nemaju zelene tablice, a isto ih ima po cijeloj Hrvatskoj na leasing  :-\
Malo sam razmišljao pa mi došlo na pamet da su zelene tablice jer su ta vozila registrirali privremeno samo kroz sezonu....Drugo mi ne pada na pamet pošto su u stečaju. :-\
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

shef

Otkud ti to? Mi u firmi imamo više vozila na leasing, ali nijedno nema zelene tablice. Valjda Centar za vozila Hrvatske, iz čijeg sam pravilnika stavio citat, zna kamo idu zelene tablice.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Zelene tablice idu na vozila čiji vlasnik je privremeno u HR.   Strani državljani i slično.  Leasing nije sigurno jer 80% buseva Autotransa, a bogami i ZET-a je na leasing a nijedan nema zelene pločice.   Možda može i bit na leasing ali je onda i taj leasing iz neke druge države, jer uzmeš li bus na taj način onda je leasing vlasnik, a na zadnjoj strani prometne piše:  korisnik leasinga:  Marko Marković.   Što se pak tiče ovi CB buseva,  neznam što reć, na um mi pada samo Autoprevoz Mostar pošto je tu bila isto neka mućka sa Zovkom.

Tomek

Moj prijatelj je znao svoj kamper registrirati samo ljeti na 3 mjeseca i tada bi dobio zelene tablice. Možda je i ovdje isti slučaj???

Tomek

I da, da stavimo jednom načisto, Croatia bus više nema nikakve veze sa Zovkom.
On sad navodno više nije nigdje, a i njegova tvrtka koja ima pumpe je u problemima.
Autoprijevoz Mostar ima novog vlasnika koji je kupio i Autopoduzeče Z Imotski.

Inače ovim putem najavljujem jedan novi autobus u Croatia busu koji će mnoge šokirati, a koji bi trebao stiči kroz mjesec dana. Zasad neka bude tajna šta dolazi.

zvone13

"z"elene   tablice    kao  i   "Z"
ako se firma ne zove Croatia Z Bus    onda ima zelene tablice     ha,ha,ha...... 
(procitao sam ove postove prije pa mi pala glupost na pamet  )

Majstor

Citat: Tomek  u Kolovoz 24, 2011, 17:31:01
I da, da stavimo jednom načisto, Croatia bus više nema nikakve veze sa Zovkom.
On sad navodno više nije nigdje, a i njegova tvrtka koja ima pumpe je u problemima.
Autoprijevoz Mostar ima novog vlasnika koji je kupio i Autopoduzeče Z Imotski.

Inače ovim putem najavljujem jedan novi autobus u Croatia busu koji će mnoge šokirati, a koji bi trebao stiči kroz mjesec dana. Zasad neka bude tajna šta dolazi.

Da nije udomljen Higer 92  :-*
Samo mi sudite pošteno !

mate

Prvo oko 13 sati jos jedna prinova na liniji Zupanja - Frankfurt



zatim oko 16 sati na liniji Osijek - Hamburg


tomekk

ZG 0006-CB, jedan od dva Translinera koji su jučer sudjelovali u prijevozu malonogometnih repki Hrvatske i Bjelorusije.Hrvati su pobijedili 4:2  8-8

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Berlingo