Nedostatak vozača autobusa po pogonima

Autor MAN19464, Veljača 11, 2023, 10:47:55

sofer29

Citat: 421  u Veljača 14, 2023, 16:37:05Ovo je tema o vozačima, ne o kontroloru otpremniku.




kolega je bio vozac,svega 6 mjeseci,ako i toliko prometnik i u centru

sofer29

Citat: Putnik79  u Veljača 14, 2023, 17:16:48Neznam od kud ti te informacije, pa prije nego što pišeš takve stvari provjeri prvo.....rekla -kazala.....
Di ima dima ima i vatre..to je rekel njegov sused koji isto dela u zetu..ak laze on,lazem i ja

Al primjer,u APP imas kolegu koji je vozio bus u DE,pa se vratio doma i sad je Zetu 🤷�♂️

NP-549

Mogu tamo dobro zaradit, al žive ko pasi.

U Zagrebu poslije smene ide u birtiju na pivu, a u Njemačkoj kupuju pive u Lidlu.

421

Citat: sofer29  u Veljača 14, 2023, 17:57:55kolega je bio vozac,svega 6 mjeseci,ako i toliko prometnik i u centru
Govorimo o čovjeku koji ima inicijale drogerije koja se diči velikim plaćama?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

sofer29

Citat: NP-549  u Veljača 14, 2023, 18:05:25Mogu tamo dobro zaradit, al žive ko pasi.

U Zagrebu poslije smene ide u birtiju na pivu, a u Njemačkoj kupuju pive u Lidlu.

I to onu najjeftiniju

sofer29

Citat: 421  u Veljača 14, 2023, 18:10:01Govorimo o čovjeku koji ima inicijale drogerije koja se diči velikim plaćama?

Ne..obiteljski covjek koji je samo broj kao i svi mi...

Putnik79

Unazad 2 tjedna APD minus 8 vozača, a to je tek početak, većina mirovina.A što je najbolje pojedinci niti ne odlaze van nego u naše privatne firme.Sramota da nisu mogli izjednačiti koeficiente svima pogotovo sad dok se pregovaralo pa sa skupa sa cistocom.Doslovno tjeraju ljude iz Zeta.

421

Otišao je i jedan mlađi kolega koji nije mogao otrpjeti agoniju i neizvjesnost APVG.
Srećom ostao je na forumu, ali će mi nedostajati u borbi s novim Citarom o kojem znade baš sve.
Niti dolazak "novih" Crosswaya nije bio prevaga za ostanak, ali život teče dalje.
Svima koji ostaju, svima koji odlaze > sretni km u borbi za koricu kruha koju jedemo.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Akropola

Mislim da bi u ZET-u trebalo više ljudi odgovarati pa i otkazom zbog ovakve situacije koja se događa godinama.
Znam za situacije van RH gdje je odletila kadrovska, pojedini šefovi financija i pogona zbog ovakve situacije.
ZET mora imati stalni priljev vozača busa i tramvaja s tim da nudi i besplatni vozački za kategoriju uz uvjet ostanka u firmi određen dio godina ili vraćanja dijela novaca

sofer29

Navodno je i disa Bogdanovic naredil da niti jedan vozac ne smije imat prek 10 prekovremenih mjesecno,bolje da bus bude u garazi neg da vozac zaradi koji euro...mozda i zbog toga ljudi daju otkaze i ne zele doc delat  buljo

ChRiStIaN

Ja ne znam niti jednog vozača koji ima ISPOD 10 prekovremenih mjesečno tak da ti je to pusta priča.
@ Autobusi Hrvatska @

Putnik79

Citat: ChRiStIaN  u Veljača 26, 2023, 11:37:53Ja ne znam niti jednog vozača koji ima ISPOD 10 prekovremenih mjesečno tak da ti je to pusta priča.
Ovaj mjesec kad je i mali fond..... yahoo

ChRiStIaN

Čak i ovaj mjesec kad je manji fond bude nekaj prekovremenih. Kaj je dobro jer se plaćaju 150% :P
@ Autobusi Hrvatska @

sofer29

Citat: ChRiStIaN  u Veljača 26, 2023, 11:37:53Ja ne znam niti jednog vozača koji ima ISPOD 10 prekovremenih mjesečno tak da ti je to pusta priča.
Ja imam prosli mjesec 8 prekovremenih,ovaj mjesec 3

Jos 30-ak kolega kazu da imaju il max 5 prekovremenih il nemaju fond sati

A zake se onda disponenti sele na remizu? Da budu pod okom upravi

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln