APP - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 15:17:56

mate

Danas gbr.138 vozio Pozega - Osijek - Pozega, dok je gbr.150 vozio liniju Vukovar/Osijek - Sl.Brod - Rijeka - Porec - Umag, inace posto je sezona gotova vozi samo jedan bus iz Osijeka, dok iz Vukovara vozi samo bus do Sl.Broda di putnici presjedaju u drugi bus...

mate

Gbr.165 dobio svoju registraciju SB-249-EF, danas bio na AK Sl.Brod
medutim zbog hrpe skolaraca koji su se ganjali po kolodvoru i gađali brasnom (malo je falilo da i ja dobijem) nisam uspio napraviti kvalitetnu sliku,ali mislim da ce on cesto bit ovdje u Brodu

mate

Danas gbr.135 na liniji Pozega - Osijek - Pozega, te gbr.125 na liniji Vukovar/Osijek - Sl.Brod - Rijeka - Porec - Umag...

Tomek

A tužna vijest je da novi Starliner od APP-a stoji u servisu u Hr. Leskovcu i čeka bolje dane...

mate

Citat: Tomek  u Rujan 10, 2009, 17:33:07
A tužna vijest je da novi Starliner od APP-a stoji u servisu u Hr. Leskovcu i čeka bolje dane...

Jbg kako stvari stoje nikako da njima krene dobro s Starlinerom, ali valjda bit ce bolje...sjecam se da mi je netko pricao da mu je u Lourdesu klima riknula

S319UL

Kako misliš čeka bolje dane? Jel' čeka popravak ili...  :'(
Setra S 419 UL - Pravi Autobus Za Prave Ljude

Tomek

Očito, čim tamo stoji ;)

Pozega

Vidio sam ga prije dva dana u Požegi,vozio liniju Požega-Sl.Brod.
Poznajem vozača pa ću ga pitati.

mate

Danas...

Gbr.160 - Požega - Sl.Brod - Požega
Gbr.98 - Požega - Osijek - Požega
Gbr.43 - Vukovar/Osijek - Sl.Brod - Rijeka - Porec - Umag

S319UL

#114
U petak sam se vozio u novom Starlineru i nisam zadovoljan s njim. Prvo ga je na kolodvoru šole upalio i radio je 1 minutu i ugasio se sam i struja i sve se odjednom ugasilo, onda su dizali sve poklopce pa onda nalijevali vodu u motor i onda smo krenuli pa je onda imao nekih problema s mjenjačem stalno je cugao pri mijenjanju u višu. Prekrasan je ali džabe sve ako je nekvalitetno. Bolje metni Setru dok ne servisiraju ovog.  :-\
Setra S 419 UL - Pravi Autobus Za Prave Ljude

Pozega

NOVO !
Dvije prinove, Setra S 315 H čini mi se,parkirane u garaži s austrijskim zoll tablama.
Nemoguće poslikati jer su toliko natrpali autobusa na malom prostoru da čovjek ne povjeruje.!

man750

Citat: Pozega  u Listopad 05, 2009, 15:48:24
NOVO !
Dvije prinove, Setra S 315 H čini mi se,parkirane u garaži s austrijskim zoll tablama.
Nemoguće poslikati jer su toliko natrpali autobusa na malom prostoru da čovjek ne povjeruje.!
Jesi siguran? Prica se da su Transove novonabavljene u Pozegi na uredjenju. Mozda su to te.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

Pozega

Moguće,još uvijek su u krugu bijele boje sa crvenim vodoravnim linijama.
Gdje će završiti ne znam.

kromosom666

transove setre , nema sumnje !!

S319UL

Primjetio sam kako na APP - ovoj S 317 HDH vozačka vrata vise dolje a na drugim ne, npr na autotransovoj. Zna li netko možda razlog, jer baš je ružno da tako vise ispod ruba.
Setra S 419 UL - Pravi Autobus Za Prave Ljude