Autobusi koji više nisu aktivni - slike

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:54:00

NP-549


kico101

Bravo za 472. ;) Nisu bili snažni motori, ali autobusi tihi i udobni za vožnju ( sa stajališta putnika ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

Da, ako ne računamo ona klepetala od stolica na 471,3 i 5 na mjestu trećih vrata. Joj kako su mi išla na živce  >hammer<
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

NP-549

#603
Početak izgradnje kolektora


photo by P.Lovrović

kico101

Pogađanje gbr? ;D
Bez otvora za zrak iznad šoferšajbe, bez horizontalne trake uz zvijezdu, nalijepljeni "Autotrolej", hm.

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

Tablica nažalost nije originalna,  čini mi se da je nešto tipa Ri-108-412

shef

Gledao sam fotku na fejsu (ovim postavljanjem se uvijek malo gubi na kvaliteti) i čini mi se kao 136-812 ili 138-812. Ne znam zašto, ali imam filing da je to jedan od onih s četverokrilnim prednjim vratima
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

#607
I meni se čini da bi moglo bit nešto od 338-341. E sad koji? Nijansu boje je teško ocijeniti na crno bijeloj fotki. Ako je tamnija nijansa, izgledi su veći za 338 ili 341, svjetlija 339 ili 340. Ne sjećam se koji su imali ovakvu naljepnicu, a koji su bili bez.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

#608
245 u ulici Proleterskih brigada

by Pjer

shef

#609
Gospodin Pero Lovrović se raspištoljio na FB, pa vam evo 554 sa YU tablicama,  a bogami i 453:


Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bocko

Danas 30g kasnije sve isto osim tablica. I onda se stavljalo u prostor iznad vozača broj linije. Danas su vozači maleni pa ne mogu to doesći i stavlja se dolje :D

Bocko

#611
A najzanimljivijeg Sanosa koji je istina u pozadini nisi stavio  >hammer<



autor isti -Lovrović

NP-549

#612
Namjera mi je bila snimiti remake ove 17 godina stare slike na bivšem peronu linije 18a,  al eto nažalost ništa od toga. 577 je odjavljen i tablice su 18.3.2013. predane na MUP :(


photo by Leandro Tavolare



Bocko


NP-549

#614
Sanos, Alfa i dva TAM-a na Platku