Vozni park - komentari

Autor markost, Veljača 05, 2008, 22:30:23

Paško

Evo slikovni dokaz da to nije istina ;) (slikano danas u 9:06)



173 je jedan od boljih Neoplana i nema problema sa šasijom
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RegioBus

#781
100% mu to nije zadnja vožnja,ali znan da će 100% svi neoplani otić u rashod u 9. misec,uključujući i 305/305g,gb 138 i gb.688.

RegioBus

Gb.288 bez stražnje desne ratkape.

koordinator

Jadan i taj 288 šta su napravili od njega otkad su ga makli s 10ke. :-\

XDonald

#784
Nisan siguran jel to od prije još , al u 192 iz one "kutije" od motora dolazi nekakav nenormalan zvuk , izgleda koda nije dobro izolirano. A i puše zrak iznutra kroz rupice , može se osjetit kad se stavi ruka na njih.  :-\

RegioBus


qwertz

jel misliš da se čuje rišlang ili šta drugo

RegioBus

Jedan solo citaro ostao bez straznje lijeve ratkape

Paško

To je 264, a fali jedna i jednom novom Cityju
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RegioBus

#789
Citat: Avtomontažafan  u Siječanj 15, 2014, 17:38:24
To je 264
sad san dosa iz grada i vidija san da je to gb 265,vozi liniju 3.

RegioBus

Gb.152 vracen na ceste  buljimir


RegioBus


RegioBus

#793
http://s1293.photobucket.com/user/berislavab/media/004_zpse5e84488.jpg.html
evo i dokaz da da ce jos vozit.Stajao je tu parkiran pa je onda otisao(slikano jutros oko 9 sati).

neopran

253 bez stražnje live ratkape, 251 bez obe stražnje, 246 bez prednje desne, 300 bez stražnje desne.. da mi je znat ko ih je sve pokra :P