Tipovi autobusa na linijama 2017. (neuobičajena vozila za tu liniju)

Autor GT-R, Siječanj 05, 2017, 12:40:58

405GN2

Nadovezujem se na prijašnji post i na 232/1 je školski mislim 625? i na 230 je neki tako da su danas samo na term. Dubrava 3 školska  bus123russian_roulette russian_roulette
Mnogo znati, znači prije vremena ostariti.

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

STIB

Bus 175 na liniji 120!
I 145 na 119!
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

405GN2

Urban na 209/4 II. Navrat

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Mnogo znati, znači prije vremena ostariti.



ManNLNG

EUROBUS AV120

MAN truck bus

Most people get all angry about going to work the grind, just living for the weekend and all that, not me! Nope, I enjoy what I do!  Contributing the only way I know how. No place I'd rather be, nothing else I'd rather be doing. This is what life's all about only and I only really feel like myself.

405GN2

Ako je na 226/3 onda je normalno jer tamo je stalno citaro

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Mnogo znati, znači prije vremena ostariti.


STIB

472 na liniji 204!
Išao je ravno od rotora u Petrovoj na Horvatovac!?
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

MAN truck bus

Most people get all angry about going to work the grind, just living for the weekend and all that, not me! Nope, I enjoy what I do!  Contributing the only way I know how. No place I'd rather be, nothing else I'd rather be doing. This is what life's all about only and I only really feel like myself.

405GN2

Citat: STIB  u Prosinac 05, 2017, 10:33:48
472 na liniji 204!
Išao je ravno od rotora u Petrovoj na Horvatovac!?
Kad je veliki bus ide na "prvu stanicu" pa na rotor pa nazad redovnom trasom jer nemože smotati pa ode ili na rotor ili ni neide na 1. stanicu

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Mnogo znati, znači prije vremena ostariti.

405GN2

621 na 223
467 na 232/1

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Mnogo znati, znači prije vremena ostariti.

smogovci.bbb2

Jutros je na 281 vozio 589. Da li je to sad uobičajeno ili je ovo iznimka ???
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza